PDA

View Full Version : مشکل ثبت اطلاعات

notlikeothers
یک شنبه 15 تیر 1393, 14:06 عصر
سلام.وقتی اطلاعات و تو دیتا بیس ثبت میشه به صورت undefined هستش.چرا؟اینم اسکریپت120826

این کد C#‎:120827

parvizwpf
یک شنبه 15 تیر 1393, 14:55 عصر
از break point استفاده کنید ببینید چی داره سمت دیتا بیس میره. احتمالا توی js درست مقدار هی نمیشن.

notlikeothers
یک شنبه 15 تیر 1393, 15:58 عصر
از break point استفاده کنید ببینید چی داره سمت دیتا بیس میره. احتمالا توی js درست مقدار هی نمیشن.
ممنون که ج دادین.مشکل نداره js.همین کد تو یه فرم دیگه درست کار میکنه.نمیدونم چش شده اینجا

notlikeothers
یک شنبه 15 تیر 1393, 16:28 عصر
اقا مشکل به صورت عجیبی حل شد.ولی یه مشکل دیگه به وجود اومد."runat="server رو از inputحدف کردم درست شد.ولی validatoram از کار افتاد.کلا زیاد با این مشکل مواجه شدم.خیلی از کد که از اسکریپت استفاده میکنم مشکل دارن با "runat="server.چراا؟

ahmad156
یک شنبه 15 تیر 1393, 20:47 عصر
کنترل های ASP زمان رندر شدن ID شون یه خرده فرق میکنه ولی کنترل های HTML این طوری نیستند.شما ClientIDMode رو Static قرار بدین درست میشه و نیاز به حذف runat نیست چون در صورت حذفش شما توی Code Behind دیگه بهش دسترسی ندارین

notlikeothers
دوشنبه 16 تیر 1393, 00:56 صبح
کنترل های ASP زمان رندر شدن ID شون یه خرده فرق میکنه ولی کنترل های HTML این طوری نیستند.شما ClientIDMode رو Static قرار بدین درست میشه و نیاز به حذف runat نیست چون در صورت حذفش شما توی Code Behind دیگه بهش دسترسی ندارین

اقا من دستت و از دور میبوسم.دمت گرم.چنتا از مشکلات بزرگم حل شد.خدا خیرت بده