PDA

View Full Version : سوال: تعیین سطح دسترسی

Moharram
یک شنبه 15 تیر 1393, 16:04 عصر
سلام

میخواستم ببینم قابلیتی وجود داره که برای کاربرهامون با کدنویسی یه فولدر با دسترسی مشخص تعریف کنیم و فقط همون کاربر بهش دسترسی داشته باشه و فایلهاشو اونجا Upload کنه ... ؟

H:Shojaei
یک شنبه 15 تیر 1393, 17:05 عصر
سلام چرا که نه اصلا این کار که قابلیت نمیخواد تو آپلود معمولی هم شما جایی که قراره فایلها آپلود بشن رو مشخص میکنید نه کاربر مثلا شما واسه هر کاربر یه فولدر داری که همه ی این فولدرها تو یه مسیر مشخص قرار دارن و نام هر فولدر با نام کاربری همون کاربر یکسان هست... بعد وقتی کاربر میخواد فایلی رو آپلود کنه مسیر رو میدی با نام کاربری که از کاربر تو یه سشن یا کوکی یا از بانک میخونی رو هم میدی اینطوری فایل آپلود شده میره تو پوشه ای که واسه همون کاربر ایجاد کردی... مثال کد: move_uploaded_file($file,"addres/$_SESSON['username']/$newfile")

Mohammadsgh
یک شنبه 15 تیر 1393, 22:14 عصر
بهترین راهش استفاده از دیتابیس و جدول هست:لبخندساده:

Moharram
شنبه 21 تیر 1393, 15:26 عصر
فکر کنم منظورمو رو خوب نگفتم ...

یه فولدری تو شبکه هست و من میخوام با کدنویسی (یا هر ابزار دیگه ای) بتونم به یه کاربر خاص سطح دسترسی تعریف کنم تا اون بتونه یه سری فایل تو اونجا کپی کنه ...

خلاصه اینکه نمیخوام با ابزارهای ویندوز برای فولدر سطح دسترسی تعریف کنم و میخوام که یک مدیر تو صفحه web تحت شبکه این کار رو انجام بده

ممنون

احسان!
شنبه 21 تیر 1393, 16:31 عصر
ویندوز؟اگه سرور لینوکس بود به راحتی میشد با امکانات پیشفرض(چه استفاده از ssh چه پنل)اینکار رو انجام داد. فایل ها رو نمیتونید رمزنگاری کنید؟میشه بیشتر توضیح بدید که چجور فایلی و در چه جور شبکه و سروری و برای چه کاربردی رو میخواید اینطوری کنید؟