PDA

View Full Version : پرسش برای ادامه اجرای دستورات یا خروج از برنامه

alibehroozi
یک شنبه 15 تیر 1393, 18:38 عصر
سلام

چطور میشه از کاربر در حین انجام دستورات سوال پرسید که آیا ادامه بدم یا انصراف میدید ؟

مثلا 10 تا دستور دارم میخواهم صفحه که اجرا شد به خط 5 رسید یک سوال بپرسه بگه آیا مطمئنید که میخواهید ادامه دهید و مثلا یک اطلاعاتی که از 5 خط قبل گرفته شده و اگر کاربر گفت ok برنامه ادامه بده و 5 تا دستور دیگه رو اجرا کنه در صورتی که زد cancel 5 تا اجرا نشه و به یک صفحه ریدایرکت بشه

فکر کنم برای شما آسون باشه

ممنون

اشتباه تاپیک نزدم منظورم توی PHP هست مثل alert توی جاوا اسکریپت و یا چیز های دیگه

alibehroozi
یک شنبه 15 تیر 1393, 19:29 عصر
up...........

alibehroozi
یک شنبه 15 تیر 1393, 20:31 عصر
ماشالله به سواد ......

aalmair
یک شنبه 15 تیر 1393, 20:43 عصر
خب می تونی نتایج رو در session ذخیره کنی و با توجه به اینکه در کدام سوال است سوال بعدی تشخیص داده بشه و برای رفتن به صفحات بعد یا cancel کردن از فرم های html استفاده کنی

<form action="soualat.php" method="">
<input type="submit" value="بعدی">
</form>

<form action="GetResualt.php" method="">
<input type="submit" value="cancel">
</form>

emadrezvani
یک شنبه 15 تیر 1393, 20:52 عصر
سلام
چطور میشه از کاربر در حین انجام دستورات سوال پرسید که آیا ادامه بدم یا انصراف میدید ؟
مثلا 10 تا دستور دارم میخواهم صفحه که اجرا شد به خط 5 رسید یک سوال بپرسه بگه آیا مطمئنید که میخواهید ادامه دهید و مثلا یک اطلاعاتی که از 5 خط قبل گرفته شده و اگر کاربر گفت ok برنامه ادامه بده و 5 تا دستور دیگه رو اجرا کنه در صورتی که زد cancel 5 تا اجرا نشه و به یک صفحه ریدایرکت بشه
فکر کنم برای شما آسون باشه
ممنون

ماشالله به سواد ......

شما بهتره قبل از سوال پرسیدن یه سری به لینک زیر بزنی:
http://wiki.ubuntu-ir.org/SmartQuestions
قبل از زیر سوال بردن سواد دیگران بهتره سوال خودتون رو در جای مناسب مطرح کنی.
بهتره با javascript پیاده سازی کنید.

alibehroozi
یک شنبه 15 تیر 1393, 21:24 عصر
شما بهتره قبل از سوال پرسیدن یه سری به لینک زیر بزنی:
http://wiki.ubuntu-ir.org/SmartQuestions
قبل از زیر سوال بردن سواد دیگران بهتره سوال خودتون رو در جای مناسب مطرح کنی.
بهتره با javascript پیاده سازی کنید.

من قصدم زیر سوال بردن سواد کسی نبوده دوست عزیز و نیست
فقط برای جواب دادن به این سوال هست
بهتره درک کنید جمله هایی که اول تاپیک تا کسی جواب نداده نوشته میشه فقط جهت بالا آوردن تاپیک به اول لیست هست
بهتره بجای پیشنهاد چگونه سوال پرسیدن ، یکم به سوال تاپیک نگاه میکردی
برای نشان دادن سواد (؟) نیاز به دعوا نیست :چشمک:

alibehroozi
یک شنبه 15 تیر 1393, 21:27 عصر
خب می تونی نتایج رو در session ذخیره کنی و با توجه به اینکه در کدام سوال است سوال بعدی تشخیص داده بشه و برای رفتن به صفحات بعد یا cancel کردن از فرم های html استفاده کنی

<form action="soualat.php" method="">
<input type="submit" value="بعدی">
</form>

<form action="GetResualt.php" method="">
<input type="submit" value="cancel">
</form>

فکر کنم نگرفتید . :لبخند:

سوال در حین اجرا باید نمایش داده شه زمانی که 5 تا خط اجرا شده و برای اجرای 5 خط بعدی php باید سوال شه ok ?

emadrezvani
یک شنبه 15 تیر 1393, 21:52 عصر
من قصدم زیر سوال بردن سواد کسی نبوده دوست عزیز و نیست
فقط برای جواب دادن به این سوال هست
بهتره درک کنید جمله هایی که اول تاپیک تا کسی جواب نداده نوشته میشه فقط جهت بالا آوردن تاپیک به اول لیست هست
بهتره بجای پیشنهاد چگونه سوال پرسیدن ، یکم به سوال تاپیک نگاه میکردی
برای نشان دادن سواد (؟) نیاز به دعوا نیست :چشمک:
... پیشنهاد میکنم یکم بیشتر تحقیق کنید.
در php چنین کاری شدنی نیست.(به استثنا cmdline و به شرطها). برای حل این موضوع باید به همراه ajax و یا ... بکار ببرید.

alibehroozi
دوشنبه 16 تیر 1393, 01:31 صبح
... پیشنهاد میکنم یکم بیشتر تحقیق کنید.
در php چنین کاری شدنی نیست.(به استثنا cmdline و به شرطها). برای حل این موضوع باید به همراه ajax و یا ... بکار ببرید.

اگر کدی مد نظرتون هست بفرمایید

amg_123
دوشنبه 16 تیر 1393, 10:09 صبح
با سلام
تو PHP چنین کاری شدنی نیست(:خجالت:)، شما باید با استفاده از AJAX یا Hidden Frame این کارو انجام بدین، ساده ترین راهشم استفاده از JQuery.
http://api.jquery.com/jquery.ajax/

alibehroozi
سه شنبه 17 تیر 1393, 00:09 صبح
حل شد .................................................. ....................
<hr>

MMSHFE
سه شنبه 17 تیر 1393, 09:52 صبح
up...........

ماشالله به سواد ......

سؤال رو ساعت 7 شب پرسیدین، ساعت 8 پست دوم رو گذاشتین و ساعت 9 هم پست سوم. اینجا چت روم نیست که همه آنلاین باشن ببینن شما کی سؤال میپرسین فوری جواب بدن. بهتره سواد دیگران رو اینقدر راحت زیر سؤال نبرین. ضمناً PHP بطور پیشفرض چنین خاصیتی نداره (نه فقط PHP بلکه هیچ زبان سمت سروری رو نمیشه منتظر رویدادهای سمت کلاینت نگه داشت) مگه اینکه با کمک AJAX و یکسری کارهای جانبی مثل پردازش Multi-Thread یا کلاً مدیریت Process مربوط به اسکریپت درحال اجرا، چنین کاری انجام بدیم. خوشحال میشم بدونم مشکلتون چطور حل شده.

alibehroozi
سه شنبه 17 تیر 1393, 14:23 عصر
من نیومدم اینجا دعوا کنم
نوشتم که حل شد
در ضمن بهتره بجای اینکه اینطوری حرف بزنید یکم هم فکر میکردی شاید من عجله داشتم
چقدر زود بهتون بر میخورها

MMSHFE
سه شنبه 17 تیر 1393, 14:50 عصر
عجله شما باعث نمیشه همه از کار و زندگی بزنن اونم ساعتی که نزدیک افطاره بیان سؤال شما رو جواب بدن و اگه کسی چنین کاری نکنه، اتهام بیسوادی بزنید. مجدداً میگم کنجکاوم بدونم مشکلتون چطور حل شده؟

alibehroozi
سه شنبه 17 تیر 1393, 16:20 عصر
از طریق سشن خودم درستش کردم