PDA

View Full Version : نحوه بازکردن پورت 1433 روی سرور ( پورت ارتباطی SqlServer در شبکه )

saeed_bad1
یک شنبه 15 تیر 1393, 23:20 عصر
سلام
نجوه بازکردن پورت 1433 روی سرور ( پورت ارتباطی SqlServer در شبکه ) به په صورت می باشد ؟؟؟
لطفا اگه میشه دقیق توضیح بدهید ..................... با تشکر

damanpak
دوشنبه 16 تیر 1393, 18:48 عصر
سلام
قبل از ایجاد هر سوال لطفا جستجو کنید اگه به نتیجه نرسیدید سوال رو مطرح کنید
توی این لینک (http://wiki.mcneel.com/zoo/window7firewall) بصورت تصویری آموزش داده که چطور یک پورت رو باز کنیم

erfan_urchin
سه شنبه 17 تیر 1393, 00:16 صبح
دوست عزیز من جواب این سوالت رو توی تاپیک "ارتباط با دیتابیس در شبکه" دادم. شما باید این کار رو انجام بدی

برای باز کردن پورت باید یک rule تعریف کنی به این ترتیب که تو منوی استارت سرچ کن Windows Firewall with Advanced Security
بعد از باز کردن آن ، در سمت چپ پنجره Inbound rule رو کلیک کن بعد سمت راست پنجره New Rule رو کلیک کن
بعد Port رو انتخاب کن Next بزن ، TCP رو انتخاب کن و تو تکست باکس پایین شماره پورت رو بنویس (1433) و Next بزن ، Allow Connection رو انتخاب کن و Next بزن بعد یک نام انتخاب کن مثلا SQLport و finish رو بزن
موفق باشی

saeed_bad1
سه شنبه 17 تیر 1393, 23:26 عصر
ممنونم از راهنمایی شما دوستان

pure_love
یک شنبه 09 دی 1397, 10:01 صبح
دوست عزیز من جواب این سوالت رو توی تاپیک "ارتباط با دیتابیس در شبکه" دادم. شما باید این کار رو انجام بدی

برای باز کردن پورت باید یک rule تعریف کنی به این ترتیب که تو منوی استارت سرچ کن Windows Firewall with Advanced Security
بعد از باز کردن آن ، در سمت چپ پنجره Inbound rule رو کلیک کن بعد سمت راست پنجره New Rule رو کلیک کن
بعد Port رو انتخاب کن Next بزن ، TCP رو انتخاب کن و تو تکست باکس پایین شماره پورت رو بنویس (1433) و Next بزن ، Allow Connection رو انتخاب کن و Next بزن بعد یک نام انتخاب کن مثلا SQLport و finish رو بزن
موفق باشی

من این کارم کردم ولی بازم باز نشد....