PDA

View Full Version : سوال: ایجاد پروژه با راهنمایی دوستان

Mohammadsgh
دوشنبه 16 تیر 1393, 15:09 عصر
درود
میخوام یه پروژه سنگین بنویسم میخواستم اگه شما سایت یا پلاگین یا اسکریپتی(مانند bootsrap یا جی کوئری یا جی کوئری یو آی...) مخصوصا ui یا توصیه ای یا هر چیز دیگه ای که بتونه بهم کمک کنه ممنون میشم راهنمایی کنید:لبخندساده:

poriab
دوشنبه 16 تیر 1393, 16:11 عصر
سلام ، منظور شما از پروژه سنگین چی هست ؟
برای UI می توانید از Bootstrap و Jquery استفاده کنید ، همچنین از نرم افزار Photoshop که نیازهای شما رو برطرف می کنه .

پروژه تون رو همیشه روی کاغذ بیارید و اول تجزیه و تحلیل کنید و سپس دست به کد بشید .

vahidqara
دوشنبه 16 تیر 1393, 16:29 عصر
سلام و درود و موفق باشید...
Bootstarp که خیلی خوبه و طرفدار تو ایران زیاد داره و خیلی از سایت از این فریم ورک استفاده می کنند از جمله خودم..
از ورژن جدیدش (v.3.2 ) هست راست به چپ هم شده .. http://getbootstrap.com/ :لبخندساده:

Mohammadsgh
دوشنبه 16 تیر 1393, 20:38 عصر
درود به همه دوستانگرامی:لبخندساده:پروژ ه من یه سایت پیوند مشاور و دانش آموزه ومعاون, مشاور و معاون هر کدوم جدا نمره میزارن دانش آموز و پدر مادرش میبینن و یه سری افزونه های دیگه.نکته مهم اینه که قراره به چند تا مدرسه بدم.من بوت استرپ و جی کوئری یو آی و... اینا رو میشناسم
1-برای php یا کارهای ui یا هر چیزی(ابزار,فریمورک,اسکریپت و... ) که میدونیدیه کمکی تو ساخت این سایت میکنه ممنون میشم معرفی و پیشنهاد بدید
2-چون قراره این سایت برای چند تا مدرسه ساخته بشه نام هر مدرسه توی هدر و تعداد دانش آموز تعداد کلاس و نامشون و... برای هر مدرسه فرق میکنه برای اینکار چه راهکاری رو پیشنهاد میدید؟
دوستان بزرگوار و سروان گرامی ممنون میشم راهنمایی و پیشنهادتون رو بگید:قلب:

Mohammadsgh
سه شنبه 17 تیر 1393, 10:07 صبح
دوستان یه راهنمایی کمکی بکنید:لبخندساده: