PDA

View Full Version : فعال شدن لینک دانلود پس از پرداخت هزینه

okpnz1
دوشنبه 16 تیر 1393, 16:12 عصر
سلام و خسته نباشید دوستان کسی لطف میکنه به من توضیحی درباره هاست دانلود و نحوه کارکردش به من بگه؟
و اینکه من چطور باید لینک دانلود رو بعد از پرداخت هزینه به صورت انلاین فعال کنم تا کاربر اون رو دانلود کنه؟
ممنون میشم از لطفتون
و یه سوال دیگه:خجالت:
سایتی با امکانات
پرداخت آنلاین (درگاه مستقیم بانکی)
امکان درج تبلیغات در 3 سایز و سه منطقه مختلف از سایت
جستجوی پیشرفته
قابلیت پشتیبانی
راهنمای سایت
آمار بازدید
و مدیریت تمام قسمت ها
هزینه منصفانش چقد میشه؟

okpnz1
دوشنبه 16 تیر 1393, 22:51 عصر
کسی راهنمایی نمی خواد بکنه؟
سرزنشی چیزی ؟:خجالت:

My_LoVe_IRAN
سه شنبه 17 تیر 1393, 03:23 صبح
سلام و خسته نباشید دوستان کسی لطف میکنه به من توضیحی درباره هاست دانلود و نحوه کارکردش به من بگه؟
و اینکه من چطور باید لینک دانلود رو بعد از پرداخت هزینه به صورت انلاین فعال کنم تا کاربر اون رو دانلود کنه؟
ممنون میشم از لطفتون
و یه سوال دیگه:خجالت:
سایتی با امکانات
پرداخت آنلاین (درگاه مستقیم بانکی)
امکان درج تبلیغات در 3 سایز و سه منطقه مختلف از سایت
جستجوی پیشرفته
قابلیت پشتیبانی
راهنمای سایت
آمار بازدید
و مدیریت تمام قسمت ها
هزینه منصفانش چقد میشه؟
میبخشید ،میشه یکم واضحتر بگین چی میخاین ؟
معمولا بعد از پرداخت ،یه مقداری برمیگردونه که تصدیق یا خطا یا ... رو از طرف بانک نشون میده ،اگر اون مقدار درست بود (پرداخت شده بود) شما میتونین لینکتون رو فعال کنین ،میتونین حتی تو sesinon بریزین که طرف اینو پرداخت کرد و بقیه ماجرا !!!
درباره قیمت هم بسته به خودتون و طراحی و ... داره ،این کار رو با وردپرس انجام بدین یا بخاین از 0 خودتون طراحی کنین و اصولی باشه و ... میشه گفت از 2 به بالا !!! بازم میگم همچی بسته به طراحی و دایزاین و اینکه چقدر وقتتون رو بگیره داره ! اگر خیلی رو دیزاین کار میکنین میتونین بالاتر هم بدین !!!

okpnz1
سه شنبه 17 تیر 1393, 09:59 صبح
میبخشید ،میشه یکم واضحتر بگین چی میخاین ؟
معمولا بعد از پرداخت ،یه مقداری برمیگردونه که تصدیق یا خطا یا ... رو از طرف بانک نشون میده ،اگر اون مقدار درست بود (پرداخت شده بود) شما میتونین لینکتون رو فعال کنین ،میتونین حتی تو sesinon بریزین که طرف اینو پرداخت کرد و بقیه ماجرا !!!
درباره قیمت هم بسته به خودتون و طراحی و ... داره ،این کار رو با وردپرس انجام بدین یا بخاین از 0 خودتون طراحی کنین و اصولی باشه و ... میشه گفت از 2 به بالا !!! بازم میگم همچی بسته به طراحی و دایزاین و اینکه چقدر وقتتون رو بگیره داره ! اگر خیلی رو دیزاین کار میکنین میتونین بالاتر هم بدین !!!
مرسی از لطفتون و وقتی که گذاشتین
منظورم همینه که چطور بیام بگم اگه پرداخت موفق بود لینک دانلود برای فعال شه (نمی خوام دستی فعال شه) اتوماتیک هرکس که پرداخت کرد درجا لینک فعال شه
درباره نوع طراحی همون asp.net میخوام شرو کنم راستش نباید زیاد روی وقتی که میذارم هزینه رو مشخص کنم چون ممکنه یه برنامه نویس خوب توی چند روز تموم کنه ولی برنامه نویس نوپا مث من توی یکی دوهفته

My_LoVe_IRAN
سه شنبه 17 تیر 1393, 13:53 عصر
مرسی از لطفتون و وقتی که گذاشتین
منظورم همینه که چطور بیام بگم اگه پرداخت موفق بود لینک دانلود برای فعال شه (نمی خوام دستی فعال شه) اتوماتیک هرکس که پرداخت کرد درجا لینک فعال شه
درباره نوع طراحی همون asp.net میخوام شرو کنم راستش نباید زیاد روی وقتی که میذارم هزینه رو مشخص کنم چون ممکنه یه برنامه نویس خوب توی چند روز تموم کنه ولی برنامه نویس نوپا مث من توی یکی دوهفته
درباره مطلب اول همونطور که گفتم درگاه ها مقداری رو برمیگردونن (زمانی که درگاهی از یه بانک میگیرین بهتون میگن اون مقدار رو چطوری دریافت کنین ،تو اینترنت هم درباره درگاه بانکتون ببینید)
در رابطه با سوال دوم هم ،منظورم از زمان زمان کد نویسی بود ،به هر حال یه حرفه ای هم پول حرفه ای بودن خودش رو حساب میکنه ،شاید 1 روزه بتونه پیاده کنه و شما 2 هفته ای ،اما اون پول 2 هفته رو میگیره نه 1 روز ،چون سرعتش زیاده دلیل بر این نمیشه که کمتر بگیره یا ...
به هر حال تو قیمت دادن درباره سایت ها همچی بستگی به خودتون داره و سیاست ما بین ،پیش اومده واسه شرکتی یا کسی به دلیل سیاست کاری خودم کمتر از حد معمول قیمت دادم یا ... این بسته به شما داره !!!

okpnz1
سه شنبه 17 تیر 1393, 14:09 عصر
مرسی از راهنماییتون