PDA

View Full Version : مشکل عجیب برنامه نویسی با رتبه الکسا

ms11309
دوشنبه 16 تیر 1393, 21:13 عصر
سلام دوستان
وقت بخیر

یه مشکل عجیبی برام پیش اومده و قبلش یه توضیحاتی میدم

من تا اونجایی که میدونم الکسا ساب دامین رو یه سایت جدا در نظر میگیره و رتبه جدا میده
مثل بلاگفا و وبلاگهاش

تو اینجور سیستم ها هم که ساب دامنه به صورت مجازی ساخته میشه و نه در کنترل پنل هاست

خب، حالا من مدتی رو یک پروژه وبلاگدهی کار میکنم
تو این پروژم الان من در فایل index.php نوشتم که اگه به صورت ساب دامین بود آدرس بقیه رو بخون تا آخر فایل
اگه نه یه فایل دیگه رو بالا بیار!

حالا نمیدونم مشکل کجاست که الکسا سایت اصلی رو با ساب دامنه ها یکی میبینه و جفتشون رتبه سایت اصلی رو نشون میده
البته این جفتشون کلا هر ساب دامنه ای
چه 1 دقیقه ساخته شده باشه چه مدت زیادی باشه

کسی میدونه مشکل از کجاست و چه باید کرد؟

خواهشا راهنمایی کنید
ممنون

ms11309
دوشنبه 16 تیر 1393, 23:23 عصر
کسی نمیدونه دلیلشو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

- barati -
دوشنبه 16 تیر 1393, 23:53 عصر
سلام دوست عزیز
الکسا که نمیتونه همه ی سرویس های وبلاگدهی رو شناسایی کنه و به سابدامین هاشون رتبه ی جدا بده برای مثال وبلاگدهی ثامن بلاگ هم همین مشکل رو داره و رتبه ی سایت اصلی و وبلاگ ها همه یکی هستند .
البته از طریق تنظیمات مدیر سایت در الکسا میتونید این گزینه رو فعال کنید که ملزم به پرداخت هزینه هستید .
موفق باشید

ms11309
سه شنبه 17 تیر 1393, 09:14 صبح
سلام دوست عزیز
الکسا که نمیتونه همه ی سرویس های وبلاگدهی رو شناسایی کنه و به سابدامین هاشون رتبه ی جدا بده برای مثال وبلاگدهی ثامن بلاگ هم همین مشکل رو داره و رتبه ی سایت اصلی و وبلاگ ها همه یکی هستند .
البته از طریق تنظیمات مدیر سایت در الکسا میتونید این گزینه رو فعال کنید که ملزم به پرداخت هزینه هستید .
موفق باشید

ممنون از شما بایت پاسختون
میشه یکم بیشتر توضیح بدید از کدوم قسمت باید این کار رو کرد و چه طور میشه پرداخت داشت؟

- barati -
سه شنبه 17 تیر 1393, 12:06 عصر
ممنون از شما بایت پاسختون
میشه یکم بیشتر توضیح بدید از کدوم قسمت باید این کار رو کرد و چه طور میشه پرداخت داشت؟
خواهش میکنم ، من تا بحال از این امکان استفاده نکردم چون چنین سایتی نداشتم
ولی شما در حال حاضر برای عضویت در الکسا باید اگر اشتباه نکنم 7 دلار برای عضویت عادی بپردازید و بعد در قسمت موضوع سایت سرویس وبلاگدهی رو انتخاب کنید .
موفق باشید