PDA

View Full Version : عدم اجرای تابع write

shahram hosseini
سه شنبه 17 تیر 1393, 07:06 صبح
با سلام،من در برنامه ام برای اینکه به کاربر یک پیام مبنی بر "موفقیت ارسال اطلاعات" بدهم از تابع Response.Write استفاده کرده ام و بعد از آن هم می خواستم کاربر به صفحه اول سایت هدایت شود. چرا در قطعه کد بدون اینکه پیام مورد نظر به کاربر نشان داده شود به صفحه Default بر میگردد.
Response.Write("<script>alert('Ok')</script>)";
Response.Redirect("Default.aspx");

nice_boy_a
سه شنبه 17 تیر 1393, 09:28 صبح
سلام.

ScriptManager.RegisterStartupScript(Page, typeof(Page), "Alert", "<script>alert('OK');</script>", false);

_elhfarzan
سه شنبه 17 تیر 1393, 10:32 صبح
دوست من هرگز این کدی که نوشتی اجرا نمیشه. اخه از یه الرت جاوا چه انتظاری داری. یکم فکر کن . هیچ عملی روش انجام ندادی که خواهان عکس العملی. فقط چاپش کردی. الرت زمانی نمایش داده میشه که سمت کلاینت(توجه کن کلاینت ن سرور ) یه کلیدی زده بشه.
کدی که nice_boy_a (http://barnamenevis.org/member.php?167371-nice_boy_a)
واست گزاشت مربوط میشه به آژاکس تولکیت که من اصلا توصیه نمیکنم در پروژه های بزرگ ازش استفاده بشه. یه کد افتضاص و سرعتو پایین میاره.

body یه اسم ای دی بده Bodying بعد runt=server بکنش

Bodying.Attributes.Add("onLoad", "alert('مشخصات صحیح نمیباشد.مجدد تلاش نمایید'); window.location='Default.aspx'");

shahram hosseini
چهارشنبه 18 تیر 1393, 08:25 صبح
سلام.

ScriptManager.RegisterStartupScript(Page, typeof(Page), "Alert", "<script>alert('OK');</script>", false);

ممنون از راهنمائیتون.کد شما با کد خط اول من یکی است.ولی من می خواستم بعد از نشان دادن پیام به یک صفحه دیگر مثل Default.aspx برگردد.

nice_boy_a
چهارشنبه 18 تیر 1393, 11:14 صبح
ممنون از راهنمائیتون.کد شما با کد خط اول من یکی است.ولی من می خواستم بعد از نشان دادن پیام به یک صفحه دیگر مثل Default.aspx برگردد.

این کارتو راه میندازه:

function PageRedirect() {
window.location.href = "Default.aspx";
}

و:

ScriptManager.RegisterStartupScript(Page, typeof(Page), "Alert", "<script>alert('OK');PageRedirect();</script>", false);