PDA

View Full Version : آموزش: یاد گیری برنامه نویسی به شکل گروهی

amirtork
چهارشنبه 18 تیر 1393, 12:50 عصر
سلام
دوستان عزیز حدود یک ماه پیش من و یکی از دوستانم یک گروه برای یادگیری برنامه نویسی C++‎‎‎ تشکیل دادیم،اعضای این گروه فعلا از ایران و کره و سری لانکا هست.
از تمامی دوستانی که با مورد برنامه نویسی C++‎‎‎ آشنایی(هرچند کم) دارن، دعوت میکنم تا به این گروه بپیوندن تا مسیر آموزش رو به همراه هم دیگه طی کنیم.
به دلیل اینکه همه ی اعضای گروه با زبان فارسی آشنایی ندارن، زبان مشترک زبان انگلیسی انتخاب شده، پس داشتن آشنایی با زبان انگلیسی(هرچند کم، حتما لازم نیست تافل داشته باشید یا ... همین که بتونید صحبت کنید و بفهمید یا پیام های متنی رو متوجه بشید و بتونید پاسخ بدید کافی هست).
در مورد نحوه ی ارتباط هم، در حال حاضر از نرم افزار skype استفاده میکنیم.
منابع آموزشی که مورد استفاده هم قرار میگیره کتاب programming:principles and practice Using cpp ویرایش دوم نوشته ی Bjarne Stroustrup هست. البته برای تمرین ها و ... کتاب های دیگه ای هم هست که در اختیارتون قرار میگیره.
برای درخواست ورود میتونید از همین تاپیک یا پیام خصوصی استفاده کنید.
به امید موفقیت روز افزون برای همه ی شما.

Abolloty
چهارشنبه 18 تیر 1393, 13:05 عصر
من هستم چی کار باید بکنم

amirtork
پنج شنبه 19 تیر 1393, 06:20 صبح
میتونی به آیدی اسکایپ من پیام بدی،
ID Skype: amir.hassanli
یا اینکه میتونی به این آدرس یه ایمیل بدی تا توضیحات بعدی رو برات ایمیل کنم: soram.cpp@gmail.com یا این آدرس : amir_hassanli@yahoo.com

ProgramYL
پنج شنبه 19 تیر 1393, 19:34 عصر
سلام.
من تازه یادگیری این زبان رو شروع کردم. اما خیلی علاقه دارم تا در نحوه یادگیری به این شکل شرکت کنم، و بطور کل تجربه ای در کار گروهی داشته باشم.
امکانش هست عضو بشم؟

raminlich
جمعه 20 تیر 1393, 13:58 عصر
سلام
شما به ID اسکایپ دوستم یا مال خودم پیام بدین تا عضو شین
تو همون سرچ اینو بزنین lichramin@gmail.com مال منه

sa1378
جمعه 20 تیر 1393, 15:06 عصر
من انگیلیسیم خوبه
c++ هم در حد خوبی بلدم
ایمیل میدم

کامبیز اسدزاده
یک شنبه 22 تیر 1393, 15:17 عصر
کامبیز اسدزاده، چرا پُست من رو حذف کردی؟ حداقل می تونستی دلیلش رو بنویسی، چون در صورت عدم انجام این کار، به مدیر کُل این انجمن گزارش میدم، و نگو که نظرات کاربران اهمیتی نداره و مدیریت کُل تنها به مدیران اطمینان داره.

دلیلش واضحه دوست من !
شما دارید تو پستهاتون کاربر ها رو کوچیک میشمرید و ادعا میکنید کسی که C++‎‎‎ کار میکنه چیزی حالیش نیست ! این جور بحث هارو باید حذف کرد.
متاسفام.

هر پستی که خارج از بخث فنی باشه و به جای راهنمایی کاربران موجب ناراحتی عزیزان بشه حذف خواهد شد !
قوانین رو مطالعه کنید لطفا.

amirtork
چهارشنبه 25 تیر 1393, 13:51 عصر
سلام
دوستان عزیز. در حال خاضر ظرفیت گروه به حداکثر رسیده.
با تشکر از همکاری شما عزیزان