PDA

View Full Version : سوال: همفکری

iman_k26
چهارشنبه 18 تیر 1393, 12:53 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم

دوستان به فلوچارتی رو به من دادن گفتن اینو بصورت کد اچ تی ام ال سی اس اس در بیارم که بزارن توی سایت.

میخواستم یه همفکری با دوستان داشته باشم و نظراتشون رو بپرسم که چجوری کار کنم روی این فلوچارت زیباتر میشه.نمیخوام همینجوری عادی باشه.

اگر تکنیکی روشی چیزی دوستان میدونن ممنون میشم معرفی کنن.

اینم عکس فلوچارتست...

120933

ممنون

ab.ali
چهارشنبه 18 تیر 1393, 14:15 عصر
توی فتوشاپ بسازین بعدش با HTML بیارینش توی صفحه(البته اگر مشتریتون جد استفاده از HTML رو تعیین نکرده) بعدش با map و ... محدوده بندی کنید!

vimax23
چهارشنبه 18 تیر 1393, 14:46 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم

دوستان به فلوچارتی رو به من دادن گفتن اینو بصورت کد اچ تی ام ال سی اس اس در بیارم که بزارن توی سایت.

میخواستم یه همفکری با دوستان داشته باشم و نظراتشون رو بپرسم که چجوری کار کنم روی این فلوچارت زیباتر میشه.نمیخوام همینجوری عادی باشه.

اگر تکنیکی روشی چیزی دوستان میدونن ممنون میشم معرفی کنن.

اینم عکس فلوچارتست...

120933

ممنون

اچ تی ام ال زبان استاتیکه برادر کی به شما همچین پروژه ای رو داده!
شما برای پیاده سازی فلوچارت نیاز به یه زبان داینامیک و دیتابیس هم برای اینکه در بانک بررسی کنین دارین
با اچ تی ام ال نهایتا شما فرم رو بسازین یا صفحه سازی کنین با سی اس اس هم استایل بدین بهشون دیگه شرط که نمیشه توش تعریف کرد یا پردازش داده که انجام نمیده

iman_k26
چهارشنبه 18 تیر 1393, 14:53 عصر
اچ تی ام ال زبان استاتیکه برادر کی به شما همچین پروژه ای رو داده!
شما برای پیاده سازی فلوچارت نیاز به یه زبان داینامیک و دیتابیس هم برای اینکه در بانک بررسی کنین دارین
با اچ تی ام ال نهایتا شما فرم رو بسازین یا صفحه سازی کنین با سی اس اس هم استایل بدین بهشون دیگه شرط که نمیشه توش تعریف کرد یا پردازش داده که انجام نمیده

ممنون از پاسختون..

ببینید احتمالا منظورم رو بد رسوندم...

قرار نیست شرطی بررسی بشه فقط گفتن یه همچین چیزی با اچ تی ام ال و سی اس اس پیاده سازی بشه که وقتی کاربر وارد بخش مربوطه توی سایت شد بدونه باید چیکار کنه و فرآیند کار به چه صورته...

رو همین حساب اگه بخوام مثله همین فلوچارته رو بزارم توی سایت حالت خوشی نداره... خودمم هرچی فکر کردم ایده ای به ذهنم نرسید که چیکارش کنم که هم این حالت رو پیاده سازی کنه و هم زیبایی داشته باشه.. این شد که این تاپیک رو زدم تا اساتید اگر ایده ای به ذهنشون میرسه بگن تا اونو پیاده سازی کنم

امیدوارم منظور رو رسونده باشم.

بازم ممنون از توجهتون

دانیال دزفولی
چهارشنبه 18 تیر 1393, 15:03 عصر
سلام
به چیزی تو این مایه ها

http://up.persianscript.ir/uploads/7cfd-coderwall-dashboard.jpg

iman_k26
چهارشنبه 18 تیر 1393, 15:08 عصر
سلام
به چیزی تو این مایه ها

http://up.persianscript.ir/uploads/7cfd-coderwall-dashboard.jpg

ممنون ولی اینی که لینک دادید رو چیکار کنم؟آخه به چارت نمیخوره!!

iman_k26
چهارشنبه 18 تیر 1393, 15:30 عصر
دوستان دیگه کسی نظری نداره؟؟

ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک بذارید

benyaminmazhari
چهارشنبه 18 تیر 1393, 16:13 عصر
به نظر من بهتره با یه گرافیست صحبت کنی

ولی در کل بخوای اینو با html css بنویسی به اندازه یه عکس قشنگ نمیشه اگه قراره قشنگ باشه یه عکس بزار

harand1
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:20 عصر
سلام خب شما میتونید برای هر شکل یه div ایجاد کنی و با استفاده از border-radius هر شکلی که خواستی بهش بدی واسه فلش ها فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه

mohamad_torabi
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:40 عصر
دوست عزیز میخواید عین ین رو با html درست کنیی یا این یه اسکج هستش؟

iman_k26
چهارشنبه 18 تیر 1393, 17:43 عصر
دوست عزیز میخواید عین ین رو با html درست کنیی یا این یه اسکج هستش؟

ببینید اینو دادن گفتن درستش کنم... حالا میخوام ببینم چیکار کنم که هم زیبایی داشته باشه هم اینکه بیانگر این فلوچارت باشه دیگه...

ترجیحا عکس نباشه...

mehbod.rayaneh
پنج شنبه 19 تیر 1393, 01:05 صبح
درود
اگه قرار باشه فقط این طراحی بشه ، میشه!
کاری نداره!
1 دیو با اندازه صفحه بسازید و بقیه دیوها را از بالا ب پایین بچینید! و از طرف چپ فاصله بدید!
رسپانسیو کردنش سخته! ولی تو حالت طراحی پیکسلی ب راحتی میشه ساختش!
1 ذره روش کار کنید!
پیروز باشید