PDA

View Full Version : دوستان یه سوال دارم درمورد پنل مدیریت

pure_love
چهارشنبه 18 تیر 1393, 22:46 عصر
سلام دوستان گلم میخواستم واسه سایتم پنل مدیریت بسازم ولی بلد نیستم چجوری در ASP.NET این کارو کنم میخواستم یاد بگیرم!
کسی مقاله ای فایل های آموزشی تصویری فارسی یا انگلیسی فرقی نمیکنه و یا حتی پولی هم باشه مشکلی نیست
خلاصه یه چیزی باشه خوب آموزش بده یاد بگیرم!
اگه کسی داره لطفا واسم بزاره یا بگه چجوری یاد بگیرم؟
منتظرم ممنون

mohaddese136
پنج شنبه 19 تیر 1393, 06:43 صبح
خوب اول که باید توی فتوشاپ طراحیش کنی بعد اگه چن تا سطح کاربری داشتی برای راحت تر شدن کار برای هر سطح کاربریت یه فولدر ایجاد کن بعد هر سطح کاربری یه master page داره بعدشم که با توجه به اینکه قراره admin یا user چه کاری انحام بده صفحاتتو درست کن این پنل مدیریت اولین کار من بود سادس سه تا سطح کاربری داره یکیش که admin یکیشم کاربر قوی یکیش ضعیف
مثلا این پنل مدیریت برای ادمین سایته :
120966
که یه master page داره بعد هر کدوم مدیر روی هر کدوم از گزینه های سمت راست هم که کلیک کنه لینک داده میشه به اون صفحه.
من تا حالا آموزشی ندیدم که جدا پنل مدیریتو آموزش بدن چون چیز خاصی نیس مثل کدنویسی بقیه قسمت های سایته ولی امیدوارم بقیه دوستان آموزششو پیدا کنن

pure_love
پنج شنبه 19 تیر 1393, 11:39 صبح
من میخواستم پنل مدیریت تقریبا مثل وردپرس،نیوک،جوملا یا مدیریت های وبلاگ ها که بشه مطلب بریزیم دسته مشخص کنیم و خلاصه قسمت های سایت مدیریت کنیم!اینکار چجوری انجام بدم؟
میدونم اول باید تو فتوشاپ طراحی شه ولی بعدا که بخوام تبدیل به کد نویسی کنم بلد نیستم!!!

pure_love
پنج شنبه 19 تیر 1393, 16:45 عصر
دوستان عزیز کسی نیست راهنمایی کنه

elahe471
شنبه 21 تیر 1393, 18:19 عصر
سلام ، اگه سطح دسترسی نخواین در نظر بگیرید زیاد سخت نیست، باید تو Database یه جدول درست کنید واسه دسته بندی ها و یه جدول واسه مقالات کلید دسته بندی رو هم تو این جدول کلید خارجی در نظر میگیرید ، برای درج مطلب هم یه Insert ساده مینویسید مشخص نیست چه قدر به SQL و .Net و اتصال این دو با تکنولوژی هایی که وجود داره، مسلط هستین شروع کنید مشکلتون رو بگین دقیقا کجاست تا همه بتونن کمک کنن