PDA

View Full Version : گفتگو: افزودن فایل های PDF به برنامه و غیر قابل دسترس کردن آن ها

Pedram_Parsian
پنج شنبه 19 تیر 1393, 12:39 عصر
با سلام به دوستان

چند وقتی هست که می خوام یه برنامه درست کنم که فایل های pdf زیادی رو شامل میشه .... ولی می خوام که پی دی اف ها فقط و فقط از طریق برنامه من قابل دسترسی باشند و و مثلا اگه من برنامه رو روی DVD رایت کنم ... فایل های PDF درون DVD دیده نشه و فقط یه فایل exe که برنامه من هست، دیده بشه ...
حالا می خوام ببینم چجوری میشه فایل های PDF رو به برنامه ام Atach کنم به صورتی که در هیچ جا قابل مشاهده نباشه ؟
با تشکر

abbas.oveissi
پنج شنبه 19 تیر 1393, 17:20 عصر
دوستان لطفا کمک کنید ....
با تشکر
من یه روشی که استفاده کردم این بوده:
اومدم فایل pdf رو encrypt کردم.یعنی مثلا با یک رمز قرار دادی هر چی pdf بود رو از فایل pdf تبدیل کردم به فایل باینری رمز شده با یک پسوند جدید.
بعد کاربر هر pdf که میخواست باز کنه،کامل توی حافظه بارگذاری میشد و بعد توی حافظه رمزشو باز میکردم تا بتونه pdf رو ببینه.یعنی جایی توی هارد فایل temp اینا درست نمیکردم که کاربر نتونه برنامه رو دور بزنه و اونو کپی کنه.

این راه حل من بود.حالا امنیتشو دیگه دوستان میتونن بگن که خوب بوده یا مشکل داشته.

Pedram_Parsian
جمعه 20 تیر 1393, 00:47 صبح
من یه روشی که استفاده کردم این بوده:
اومدم فایل pdf رو encrypt کردم.یعنی مثلا با یک رمز قرار دادی هر چی pdf بود رو از فایل pdf تبدیل کردم به فایل باینری رمز شده با یک پسوند جدید.
بعد کاربر هر pdf که میخواست باز کنه،کامل توی حافظه بارگذاری میشد و بعد توی حافظه رمزشو باز میکردم تا بتونه pdf رو ببینه.یعنی جایی توی هارد فایل temp اینا درست نمیکردم که کاربر نتونه برنامه رو دور بزنه و اونو کپی کنه.

این راه حل من بود.حالا امنیتشو دیگه دوستان میتونن بگن که خوب بوده یا مشکل داشته.

میشه یکم بیشتر در مورد encrypt توضیح بدین ؟ و روش انجام اون رو ؟ (یا مثالی چیزی .... ) :لبخند:

با تشکر از شما

Pedram_Parsian
جمعه 20 تیر 1393, 12:08 عصر
دوستان
نمیشه PDF ها رو به برنامه اتچ کرد ؟

abbas.oveissi
جمعه 20 تیر 1393, 19:54 عصر
دوستان لطفا راهنمایی کنید ...
خیلی بهش نیاز دارم ...
با تشکر

Encrypt منظورم این بود که فایل رو بصورت باینری میخوندم،بعد یه الگوریتم رمزنگاری پیدا کردم که آرایه باینری رو Encrypt میکرد و خودش الگوریتم باز کردنش به حالت اولیه رو هم داشت.اسم الگوریتمش یادم نیست،معروف بود:لبخند:کلی نمونه کد ازش بود

Nima NT
شنبه 21 تیر 1393, 00:53 صبح
از Enigma Virtual Box استفاده کنید ؛ رایگان هست و کاری که شما مد نظرتون هست رو انجام میده

ahmady69
سه شنبه 21 مرداد 1393, 12:25 عصر
به کمک فایل های Public-key encryption ( PFX میتونید PDF را رمزنگاری کنید به گونه ای که بدون نصب کلید امکان مشاهده و تغییر فایل نباشه . موقع اجرای برنامه به طور مخفی کلید را میشه نصب کرد و فایل ها را به کاربر نمایش داد و چنانچه کاربر از بیرون برنامه PDF ها را کپی کنه امکان مشاهده را نداره . این روش ( امضای دیجیتال) تا به حال شکسته نشده

برای ساخت کلید PFX فایل ضمیمه را دانلود کنید و برای اطلاع از چگونگی نصب کلید به اینجا (http://www.dotnettips.info/post/772/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8 C-pfx-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85#comments) برید