PDA

View Full Version : درخواست: معرفی بهترین شرکت‌های برنامه‌نویسی و طراحی سایت

Mirgholami
پنج شنبه 19 تیر 1393, 19:26 عصر
سلام دوستان...

امیدوارم بخش نامناسبی رو برای ایجاد تاپیکم انتخاب نکرده باشم...
از اونجایی‌که نتونستم انجمن مرتبط با این تاپیک رو پیدا کنم، اون رو داخل این بخش ایجاد کردم...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

عنوان تاپیک تا حدی گویای مشکلم هست...
چند وقتی می‌شه که ایده‌هایی در مورد ایجاد یک سایت دانشگاهی-دانشجویی (در واقع یک سایت آماری هست) دارم و با توجه به اینکه کار سنگینی هست و ریزه‌نکات خیلی زیادی داره، دنبال شرکتی می‌گردم که بتونه به طور کامل و بی‌نقص (از نظر برنامه‌نویسی و طراحی گرافیکی) این کار رو انجام بده...
منتهی با وجود اینکه گوگل رو زیر و رو کردم، هنوز نتونستم شرکتی رو پیدا کنم که با دیدن نمونه‌کارهاشون مطمئن بشم از پس این کار برمیان...

اکثر شرکت‌ها خودشون رو «بهترین» معرفی می‌کنن اما ظاهر سایت‌شون و نمونه‌کارهایی که داشتن، آدم رو در اینکه تصور این شرکت‌ها از کلمه‌ی «بهترین» چیه دچار شک و تردید می‌کنه...!

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

دنبال شرکتی می‌گردم که با پشتوانه‌ی تیم برنامه‌نویسی و طراحی حرفه‌ای، بتونن خواسته‌ام رو برآورده کنن...
از نظر هزینه مشکلی وجود نداره...

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

ممنون‌ می‌شم دوستانی که تجربه‌ی کار با شرکتی حرفه‌ای داشتن یا اینکه تعریف‌شون رو شنیدن، منو راهنمایی کنن...
البته اگه گذاشتن آدرس سایت‌شون احتمالاً خلاف قوانین به حساب میاد، لطفاً با پیغام‌خصوصی بهم اطلاع بدین...

منتظر راهنمایی‌هاتون هستم...
مرسی...

Mirgholami
یک شنبه 22 تیر 1393, 02:39 صبح
لطفاً یه گوشه نگاهی هم به این تاپیک داشته باشین...

Mirgholami
سه شنبه 14 مرداد 1393, 16:03 عصر
کسی نمی‌تونه راهنمایی کنه؟ :ناراحت:

gilar1360
سه شنبه 14 مرداد 1393, 16:17 عصر
دوستان عزیر دلیل نمیشه که اگه یک شرکتی یه سایت ضعیفی داشت (البته از نظر شما ) از پس کارهای که مشتریانشون میدهند برنیاند من خیلی از شرکت های را می شناسم از بس که سرشون شلوغه وقت نمی کنند به سایت خودش رسیدگی کنند یا بعضی دیگه فکرشون و نگاهشون نسبت به سایت با دید مشتری متفاوته بعضی دیگه به فکر فروش محصول هستند و می خواهند سایت سبک با سئو بالا داشته باشند تا گرافیک چشم نواز
پس با تعدای از شرکت های که سرچ کردید مکاتبه و نیازهاتون را درمبان بگذاریذ اینجوری زودتر به جواب می رسید
یا به سایت های که امور مربوط به پروژه را انجام می دهند مثل پونیشا مراجعه و کامنت بزارید چون خیلی از برنامه نویس ها اصلا سایتی ندارند .

Abbas Naghdi
جمعه 17 مرداد 1393, 23:04 عصر
شرکت های بزرگ ریسک و کار بزرگ میکنند ... توجه داشته باشید .

من به شما شرکت های همکاران سیستم و شرکت هدی رایانه و شرکت بیان رو پیشنهاد میکنم ... که از بزرگ ترین شرکت های کشور هستند.
من تجزبه ی کار با هدی رایانه رو داشتم ... پرسنل (90 درصد بدون منشی و ... ) این شرکت بدون شک دارای دو یا سه عنوان قهرمانی برنامه نویسی داشتند و جزو بهترین های کشور هستند ... مثل خودم که قهرمان مسابقات برنامه نویسی در C# شدم ...