PDA

View Full Version : نمایش تبلیغات در برنامه

duji6967
جمعه 20 تیر 1393, 00:54 صبح
سلام عزیزان
من می خوام داخل یه قسمتی از فرمم یه کاری کنم که تبلیغات رو از سایت مشخصی بگیره و نشون بده، دقیقا مثل برنامه های اندروید که داخل یه کادری تبلیغات و نشون میده.
مشکل اینجاس که هیچ اطلاعی ندارم و سرچ هم کردم اما دقیقا نمیدونم باید چی رو سرچ کنم، چیزایی هم که تو سرچ برام میاورد کاملا بی ربط بود.
از دوستان اگه کسی هست که اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه و حداقل یه گرایی بده تا بفهمم باید دنبال چی باشم

Pedram_Parsian
جمعه 20 تیر 1393, 11:45 صبح
شما باید از کامپوننت هایی که فایل فلش رو نشون می دن استفاده کنید .... و تبلیغ رو هم به صورت یک فایل فلش درست کنید
موفق باشی

aliagamon
جمعه 20 تیر 1393, 14:14 عصر
2 تا راه خوب داری ... اولی اینکه تبلیغ رو تو یه page اچ تی ام ال بزاری رو هاست بعد با webbrowser باز کنی ...
دوم اینکه تو یه فایل تکست روی هاست اطلاعات تبلیغ رو بزاری (خط اول ادرس عکس خط دوم لینک) بعد بیاد برنامه عکس رو از اون ادرس دانلود کنه و با اون لینک در برنامه قرار بده ...

golestan1
جمعه 20 تیر 1393, 15:57 عصر
2 تا راه خوب داری ... اولی اینکه تبلیغ رو تو یه page اچ تی ام ال بزاری رو هاست بعد با webbrowser باز کنی ...
دوم اینکه تو یه فایل تکست روی هاست اطلاعات تبلیغ رو بزاری (خط اول ادرس عکس خط دوم لینک) بعد بیاد برنامه عکس رو از اون ادرس دانلود کنه و با اون لینک در برنامه قرار بده ...

این بهترین راهه که دوستمون گفتن من خودم از این روش استفاده می کنم و هر وقت خواستم عکس و لینک رو به راحتی تغییر می دم