PDA

View Full Version : سوال: مشکل با ریجستری در c#

ali-software
جمعه 20 تیر 1393, 09:20 صبح
سلام.من یک برنامه نوشتم برای ریجستری که یک کلید بسازد برنامه در تمام شاخه ها درست کار می کند به جز HKEY_LOCAL_MACHINE ...اینم کد:
RegistryKey reg;
reg = Registry.LocalMachine.CreateSubKey(@"HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Authentication\LogonUI\Background" );
reg.SetValue("OEMBackground", "1");
reg.Close();
Console.ReadKey();
در حال اجرا با اررور زیر مواجه می شوم:
The parameter is incorrect.
در صورتی که با مسیر های دیگر درست کار می کند؟آیا مشکل از تنظیمات ریجستری است؟:گیج:
مرسی....

Ahmad.67
جمعه 20 تیر 1393, 10:37 صبح
سلام دوست عزیز.من میخوام برنامه نویسی یاد بیگیرم.از کجا باید شروع کنم؟ چه زبانی خوبه بخونم؟لطفا راهنمایی کنید تشکر.

Pedram_Parsian
جمعه 20 تیر 1393, 11:47 صبح
سلام.من یک برنامه نوشتم برای ریجستری که یک کلید بسازد برنامه در تمام شاخه ها درست کار می کند به جز HKEY_LOCAL_MACHINE ...اینم کد:
RegistryKey reg;
reg = Registry.LocalMachine.CreateSubKey(@"HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Authentication\LogonUI\Background" );
reg.SetValue("OEMBackground", "1");
reg.Close();
Console.ReadKey();
در حال اجرا با اررور زیر مواجه می شوم:
The parameter is incorrect.
در صورتی که با مسیر های دیگر درست کار می کند؟آیا مشکل از تنظیمات ریجستری است؟:گیج:
مرسی....

اون فاصله هایی که داخل کد وجود داره رو درست کردی ؟
شاید از اون باشه !

Pedram_Parsian
جمعه 20 تیر 1393, 11:50 صبح
سلام دوست عزیز.من میخوام برنامه نویسی یاد بیگیرم.از کجا باید شروع کنم؟ چه زبانی خوبه بخونم؟لطفا راهنمایی کنید تشکر.

آخه دوست عزیز ...... :عصبانی++:
حداقل یه تاپیک درست کن !!!!
در ضمن تاپیک هم درست کنی، به زودی بسته میشه :قهقهه:

ولی به نظر من خوب زبانی رو انتخاب کردی ... #C خوبه ...
البته بستگی به هدفت هم داره .... و این که چه نوع برنامه ای می خوای بنویسی (تحت ویندوز ، وب ، ....)

ali-software
جمعه 20 تیر 1393, 12:17 عصر
اون فاصله هایی که داخل کد وجود داره رو درست کردی ؟
شاید از اون باشه !
سلام....
مشکل از اون نیست چون اگر من به جای LocalMachine بنویسم CurrentUser درست کار می کنه....!:اشتباه::گیج:

Pedram_Parsian
جمعه 20 تیر 1393, 12:20 عصر
سلام....
مشکل از اون نیست چون اگر من به جای LocalMachine بنویسم CurrentUser درست کار می کنه....!:اشتباه::گیج:

فایل exe داخل پوشه برنامه رو Run as administration کن ببین درست میشه ؟
چون احتمالا باید با دسترسی Admin باشه

ali-software
جمعه 20 تیر 1393, 12:44 عصر
فایل exe داخل پوشه برنامه رو Run as administration کن ببین درست میشه ؟
چون احتمالا باید با دسترسی Admin باشه
سلام....بازم ارور داد.....فک کنم مشکل از تنظیمات ریجستری باشه....چی کار باید کرد؟

Ahmad.67
دوشنبه 23 تیر 1393, 20:43 عصر
سلام خیلی ممنون از راهنماییتون .لطفا دوست عزیز منابع آموزشی #c را هم معرفی میکنید؟باز هم تشکر از لطفتون.