PDA

View Full Version : سوال: دسترسی به فایل های خارج از WWW در Wamp

amin7x
جمعه 20 تیر 1393, 18:15 عصر
سلام دوستان
من یک مشکل دارم اونم اینکه وقتی میخوام یک ویدئو رو با پرتکل file:/// توی محیط wamp اجرا کنم با ارور زیر مواجه میشم.
توی کروم میزنه:

Not allowed to load local resource: file:///E:/Awwwards.mp4

کدی که استفاده میکنم:

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
<title>Hello</title>
</head>
<body>
<video controls>
<source src="file:///E:/Video.mp4" type="video/mp4">
</video>
</body>
</html>

ممنون میشم راهی بهم نشون بدید که بتونم به فایل های خارج از www دسترسی پیدا کنم.

php_programmer021
جمعه 20 تیر 1393, 22:31 عصر
من فکر می کنم اگه توی پوشه ی www و داخل پوشه ی وب سایتت یه پوشه به اسم movies درست کنی و مسیر دهی کنی هم استاندارد تر هم بهتر باشه.

<source src="movies/Video.mp4" type="video/mp4">

amin7x
شنبه 21 تیر 1393, 09:58 صبح
من فکر می کنم اگه توی پوشه ی www و داخل پوشه ی وب سایتت یه پوشه به اسم movies درست کنی و مسیر دهی کنی هم استاندارد تر هم بهتر باشه.

<source src="movies/Video.mp4" type="video/mp4">

ممنون ولی من باید به همون شکل آدرس دهی کنم.

امیر وی بی
شنبه 21 تیر 1393, 11:52 صبح
چراااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MMSHFE
شنبه 21 تیر 1393, 11:56 صبح
اصل امنیت وب اینه که بالاتر از public_html خودتون (یعنی www توی Wamp) قابل دسترسی نباشه. اینکار شما با اصول وب در تضاده و نه توصیه میکنم و نه راهکاری براش سراغ دارم بجز اینکه یک فایل PHP داشته باشین که آدرس رو بصورت پارامتر بهش بدین و اون براتون بخونه و برگردونه (و درصورت نیاز موارد امنیتی مثل سشن کاربر و... رو بررسی کنه).

امیر وی بی
شنبه 21 تیر 1393, 12:28 عصر
اصل امنیت وب اینه که بالاتر از public_html خودتون (یعنی www توی Wamp) قابل دسترسی نباشه. اینکار شما با اصول وب در تضاده و نه توصیه میکنم و نه راهکاری براش سراغ دارم بجز اینکه یک فایل PHP داشته باشین که آدرس رو بصورت پارامتر بهش بدین و اون براتون بخونه و برگردونه (و درصورت نیاز موارد امنیتی مثل سشن کاربر و... رو بررسی کنه).
منم موافقم