PDA

View Full Version : سوال: کمک برای طراحی شبکه اجتماعی

saeed7474
شنبه 21 تیر 1393, 03:15 صبح
سلام دوستان پروژه پایانی دانشگاه برای من طراحی شبکه اجتماعی است اما با اطلاعاتی که هم اکنون دارم بعید میدونم بتونم طراحی کنم چون سیستم پیچیده ای داره لطفا به طور کلی بنده رو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم تا در مرحله بعد به سراغ تهیه منابع اموزشی بیشتر بروم. باتشکر

vimax23
شنبه 21 تیر 1393, 05:49 صبح
سلام دوستان پروژه پایانی دانشگاه برای من طراحی شبکه اجتماعی است اما با اطلاعاتی که هم اکنون دارم بعید میدونم بتونم طراحی کنم چون سیستم پیچیده ای داره لطفا به طور کلی بنده رو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم تا در مرحله بعد به سراغ تهیه منابع اموزشی بیشتر بروم. باتشکر

من واسه یکی از مشتری هام نوشتمش سه سال قبل کلی وقتمو گرفت کلا روابطی که توش داره باید منطقی برقرار بشه که بتونی پیاده سازیش کنی
اول طرح رو بنویسن روی کاغذ بعد روابط رو مشخص کنین و دیاگرامهاشو بعد هم دیزاین رو انجام ، بعد کدنویسی دیتابیس و سیستم رو انجام بده
سیستم درست حسابی بخوایی بنویسی 3 4 ماه وقتتو میگیره

saeed7474
شنبه 21 تیر 1393, 21:24 عصر
ممنون
الان بنده از چه زبان هایی استفاده کنم برای نوشتنش
با کمک شیرترانیکس هم میشه اینکارو کرد؟

احسان!
شنبه 21 تیر 1393, 22:51 عصر
سلام
از زبان منظورتون چیه؟سمت سرویس گیرنده یا سرویس دهنده؟منظورتون برای قسمت طراحیش هستش؟اینجا تالار طراحیه.فکر کنم باید تو قسمت توسعه موضوع رو ارسال میکردید.
به هر حال
شیرترانیکس یه سیستم مدیر محتوا هستش که مشابه تویتر عمل میکنه.شما باید کار خودتون رو تحویل بدید.یعنی باید خودتون کد بزنید.این رو دیگه باید توی چند سال دانشگاه فهمیده باشید!
قدم اول اینه که بدونید چی میخواید؟انواع و اقسام شبکه ی اجتماعی داریم.

vimax23
یک شنبه 22 تیر 1393, 05:10 صبح
ممنون
الان بنده از چه زبان هایی استفاده کنم برای نوشتنش
با کمک شیرترانیکس هم میشه اینکارو کرد؟

این اسکریپت آماده میکروبلاگی مثه توئیتره نه سوشیال نتورک!
سوشیال نتورک اسکریپت آماده میخوایی دلفین و پی اچ پی آی زابی یا یه همچین چیزی اگر درست یادم باشه و یا سوشیال انجین و یا پی اچ پی فاکس و چند مدل دیگه هستن که اکثرا غیررایگان هستن {مگر اینکه نول بخوایی!}
مسئله ای که برای من سئواله این هست این چه جور دانشگاهی هست که دانشجوی نرم افزار دنبال سیستم آماده هست! جای اینکه خودش بتونه بنویسه