PDA

View Full Version : نیازمند کمک فوری/ حداقل حقوق ساعتی یه برنامه نویس C تازه کار

temp.1991
شنبه 21 تیر 1393, 10:01 صبح
با سلام به همگی،
یک سوال داشتم که چون توی تاپیکهای اخیر ندیدم و با توجه به اینکه نیاز به اطلاعات روز دارم، خواهش میکنم جواب بدین.
برای یک برنامه نویس تازه کار C که تجربه چندانی نداره و هنوز خیلی حرفه ای نشده بخواد پاره وقت توی ی شرکت خصوصی نسبتا خوب تو تهران کار کنه حقوق ساعتی چقدر هست این روزا؟
خواهش میکنم از دوستانی که با این مقوله درگیر هستند و نمونه های واقعی سراغ دارن اطلاعات بدن.
خیلی فوریه. من هیچ اطلاعاتی تو این مورد ندارم.
به نظرتون برای اینکه یه مقایسه ای باشه، به یه تایپیست که سطح کارش پایینتر از برنامه نویسه چقدر ساعتی میدن؟

کامبیز اسدزاده
شنبه 21 تیر 1393, 11:04 صبح
با سلام به همگی،
یک سوال داشتم که چون توی تاپیکهای اخیر ندیدم و با توجه به اینکه نیاز به اطلاعات روز دارم، خواهش میکنم جواب بدین.
برای یک برنامه نویس تازه کار C که تجربه چندانی نداره و هنوز خیلی حرفه ای نشده بخواد پاره وقت توی ی شرکت خصوصی نسبتا خوب تو تهران کار کنه حقوق ساعتی چقدر هست این روزا؟
خواهش میکنم از دوستانی که با این مقوله درگیر هستند و نمونه های واقعی سراغ دارن اطلاعات بدن.
خیلی فوریه. من هیچ اطلاعاتی تو این مورد ندارم.
به نظرتون برای اینکه یه مقایسه ای باشه، به یه تایپیست که سطح کارش پایینتر از برنامه نویسه چقدر ساعتی میدن؟

سلام

معمولا هزینه پروژه با C++ رو برنامه نویس تعیین میکنه نه شرکت ! شرکتها 99% از C# و دات نت استفاده میکنند به خاطر راحتی کار و وجود برنامه نویسان زیاد ! که با قیمت های توافقی و پیشنهادی از طرف کارفرما و پیمان کار تعیین میشه.
ولی در رابطه با C++ قیمت و تعرفه خاصی وجود نداره و این رو برنامه نویس باید تعیین کنه که بر اساس پروژه یا زمان قیمت رو تعیین خواهد کرد و کاملا به برنامه نویس بستگی داره.
هزینه و قیمت های C++ خیلی بالاتر از دیگر زبان هاست دلیلش هم سخت بودن و کیفیت در خروجی آن هستش.

temp.1991
شنبه 21 تیر 1393, 15:31 عصر
سلام

معمولا هزینه پروژه با C++‎‎‎‎ رو برنامه نویس تعیین میکنه نه شرکت ! شرکتها 99% از C#‎‎‎‎ و دات نت استفاده میکنند به خاطر راحتی کار و وجود برنامه نویسان زیاد ! که با قیمت های توافقی و پیشنهادی از طرف کارفرما و پیمان کار تعیین میشه.
ولی در رابطه با C++‎‎‎‎ قیمت و تعرفه خاصی وجود نداره و این رو برنامه نویس باید تعیین کنه که بر اساس پروژه یا زمان قیمت رو تعیین خواهد کرد و کاملا به برنامه نویس بستگی داره.
هزینه و قیمت های C++‎‎‎‎ خیلی بالاتر از دیگر زبان هاست دلیلش هم سخت بودن و کیفیت در خروجی آن هستش.

ممنون از پاسختون.
اما من خواهش کرده بودم که ی قیمت بدین تا یه حدودی دستم بیاد. سوالم در رابطه با قیمت بود نه سختی یا کیفیت بین سی و سی شارپ.
نمیدونم چرا نمیشه این سوالو بپرسم یکی بیاد خیلی واضح بگه آقا من یا فلانی که میشناسم، رفته ساعتی اینقد گرفته. به خدا سوالم همینه. چیز عجیب و غریبی نمیپرسم.
اگر یک قیمت ساعتی با اطلاع موثق میگفتید خیلی کمک بیشتری میکردید.
زبانش هم مهم نیست. حالا به فرض که اصلا سی هم نباشه. هرچی باشه. فقط میخوام یه حدودی دستم بیاد.

rahnema1
شنبه 21 تیر 1393, 15:41 عصر
تعرفه خدمات آی تی در این سایت ببنید http://www.irannsr.org/services/news/52566-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%AA%D B%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%84-1392-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1.html

temp.1991
شنبه 21 تیر 1393, 16:29 عصر
تعرفه خدمات آی تی در این سایت ببنید http://www.irannsr.org/services/news/52566-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%AA%D B%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%84-1392-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1.html

سلام، با تشکر از شما،
اما اینها تعرفه خدمات است که مربوط به قرار دادی است که شرکت برنامه نویسی با کارفرما میبندد، من حقوق ساعتی دریافتی در یک شرکت رو میخواستم.
یعنی واقعا یه نفر که تجربه کار در زمینه برنامه نویسی داشته باشه اینجا پیدا نمیشه؟ چه جالب، قبلن تصور دیگه ای راجب به اعضای این سایت داشتم. نگو که همه بیکارن.

کامبیز اسدزاده
شنبه 21 تیر 1393, 20:25 عصر
سلام، با تشکر از شما،
اما اینها تعرفه خدمات است که مربوط به قرار دادی است که شرکت برنامه نویسی با کارفرما میبندد، من حقوق ساعتی دریافتی در یک شرکت رو میخواستم.
یعنی واقعا یه نفر که تجربه کار در زمینه برنامه نویسی داشته باشه اینجا پیدا نمیشه؟ چه جالب، قبلن تصور دیگه ای راجب به اعضای این سایت داشتم. نگو که همه بیکارن.

سلام، با تشکر از شما

با سلام دوباره و احترام کامل خدمت شما دوست عزیز...

اولا ... در رابطه با این موضوع شمادر زبان C++‎‎‎‎‎‎ قیمت و تعرفه خاصی رو نمیتونید در سراسر ایران پیدا کنید نگرد گشتم نبود و نخواهد بود ! دلیل داره ! وقتی 99% شرکت های داخلی از C#‎‎‎‎‎‎ استفاده میکنند شما انتظار داری لیست قیمت اونم همینطوری الکی در اختیار شما گذاشته بشه ؟ اونم از طرف انجمن هایی که هدفشون توسعه آموزش هست نه گرم کردن بازار !!!

و دوما... منه شخص به عنوان برنامه نویس بر اساس نوع سبک برنامه نویسی / وجدان / ارزش کار / کیفیت کار / فناوری های موجود در بازار برنامه نویسی و در نهایت هدف از پروژه و تمامی موارد مهم خودم وظیفه دارم قیمت رو مشخص کنم نه مشتری و نه شرکت ! اگر هدف شما فهمیدن حقوق ماهانه یا پروژه ای در شرکت هستش در این صورت تشریف ببرید شرکتی که به زبان C++‎‎‎‎‎‎ استخدام میکنه که چنین شرکت ها معمولا دولتی و یا خصوصی بزرگ هستند مثل شرکت پشتیبان بانک ملت در زمینه نرم افزاری مثل (Behpardakht) برنامه نویس C++‎‎‎‎‎‎ استخدام میکنه ولی نه مبتدی و نه کم تجربه ! باید رزومه و کلی نمونه های کاری به زبان C++‎‎‎‎‎‎ بدی که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند که در نهایت در صورت پذیرش شما از طرف استخدام کننده قیمت رو شما پیشنهاد خواهید داد نه شرکت یا شخص !!! بازم تکرار میکنم در برنامه نویسی مخصوصا C++‎‎‎‎‎‎ قیمت رو برنامه نویس تعیین میکنه و بین برنامه نویس و شرکت استخدام کننده توافق و قراردادی بسته میشه ! حالا شما دنبال لیست قیمت بگرد !

اگه قرار باشه همه کسایی من جمله بنده یا جناب Rahnema که هدفمون راهنمایی شما هستش به جای تشکر از این جور کلمات بشنویم نباید بیکار بشینیم و تاپیک رو قفل کنیم:چشمک:
از جنابrahnema1 (http://barnamenevis.org/member.php?305905-rahnema1) هم ممنون بابت پاسخی که دادند با اجازه تاپیک رو به جای حذف قفل میکنم چون پاسخ ها تقریبا مفید هستند.

موفق باشید.