PDA

View Full Version : سوال: مواجه با خطا در حین ارسال پیام کوتاه از وب سرویس

htmbarnamenevisl
یک شنبه 22 تیر 1393, 09:59 صبح
سلام
من برای ارسال پیام کوتاه از یک وب سرویس استفاده میکنم .و قتی کدهای ارسال رو توی پروژه وب اپلیکشن میزارمش و آپلودش میکنم به راحتی پیام کوتاه ارسال میکنه
اما زمانی که در پروزه ویندوز اپلیکیشن ازش استفاده میکنم با خطای زیر مواجه میشم

Unable to automatically step into the server. Connecting to the server machine' ' failed.The debugger cannot connect to remote computer. this may be because the remote computer does not exist or a firewall may be preventing communication to the remote computer. Please see help for assistance." I know that the server exists and the method works fine but the call is failing can anyone please help
من فایروال و آنتی ویروس از کار انداختم اما متاسفانه هیچ تاثیری نداشت:گریه:
خیلی جستجو کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
لطفا من راهنمایی کنید :خجالت:

mz6488
یک شنبه 22 تیر 1393, 10:19 صبح
سلام.با یه اینترنت از شرکت دیگه چک کنید اگه باز خطا داد از یه وی پی ان استفاده کنید اگه بازم خطا داد از یک وب سرویس دیگه

htmbarnamenevisl
یک شنبه 22 تیر 1393, 12:14 عصر
سلام.با یه اینترنت از شرکت دیگه چک کنید اگه باز خطا داد از یه وی پی ان استفاده کنید اگه بازم خطا داد از یک وب سرویس دیگه

ممنون که پاسخ دادید اما اینارو هم تست کردم جواب نداد . ویندوز من سون هست . نمیدونم چرا انجوری میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mz6488
یک شنبه 22 تیر 1393, 12:40 عصر
از وب سرویس دیگه هم استفاده کردید؟

htmbarnamenevisl
یک شنبه 22 تیر 1393, 13:57 عصر
از وب سرویس دیگه هم استفاده کردید؟

آره . یه وب سرویس دیگه هم از یکی از دوستام گرفتم و روش تست کردم . اما همون خطارو میده!!!!!!!!!!!!!!!!

htmbarnamenevisl
دوشنبه 23 تیر 1393, 10:40 صبح
واقعا هیچ کس تا به حال به همچین خطایی برخورد نکرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!