PDA

View Full Version : سوال: نحوه طراحي UI وب با كنترل هاي مختلف

emad4000
یک شنبه 22 تیر 1393, 12:11 عصر
سلام به همگي
من مي خواستم نظر شماها در مورد بهترين مجموعه كنترل ها براي طراحي UI وب رو بپرسم.

البته قبلش بگم كه مي دونم بستگي به موقعيت و حجم و پيچيدگي كار داره. ولي لطفاً به من بگيد در هريك از شرايط فرضي (پروژه پيچيده، پروژه گرافيكي، پروژه گرافيك ساده و ...) شما از چه كنترل هايي براي طراحي User Interface سايتتون استفاده مي كنيد؟

مثلاً تركيب كنترل هاي HTML و كد JavaScript ؟ (كه در اين صورت كار سخت ميشه، چون اكثر كنترل ها مثل Grid رو نداريد و بايد از اول خودتون بنويسيد)
يا كنترل هاي ASP.Net ؟ (همين <asp:Button> و ...)
يا كنترل هاي سنگين و حرفه اي مثل Telerik و Ext.Net و ... ؟
يا غيره؟

emad4000
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 06:37 صبح
دوستان كسي جوابي نداره؟؟؟؟؟؟؟ :ناراحت::متفکر:

mmdsharifi
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 11:36 صبح
Kendu UI (http://www.telerik.com/kendo-ui) رو استفاده کنید.

Saber Mogaddas
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 11:43 صبح
سلام
گزینه ایی که برای من راحت هست همون اولی یعنی خودم بسازم این کنترل هارو درسته سخته ولی خوب قدرت مانور بیشتری خواهم داشت..
ولی هر کس نسبت به توانایی هایی که داره می تونه راهکاری که راحتر هست رو استفاده کنه..

emad4000
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 12:40 عصر
سلام
گزینه ایی که برای من راحت هست همون اولی یعنی خودم بسازم این کنترل هارو درسته سخته ولی خوب قدرت مانور بیشتری خواهم داشت..
ولی هر کس نسبت به توانایی هایی که داره می تونه راهکاری که راحتر هست رو استفاده کنه..

من هم از این روش استفاده می کنم. ولی سرعت کارم خیلی پایین میاد. طوری که مشتری حسابی شاکی شده. دارم به این فکر می کنم که شاید برای کارای تجاری این روش مناسب نباشه !!! :متفکر:

Saber Mogaddas
پنج شنبه 13 شهریور 1393, 13:20 عصر
سلام
مشتری از شما تاریخ اتمام پروژه می خواد و شما باید طبق محاسباتی که در مورد اینکه چقدر زمان میبره این کار برای مشتری وقت بدید، ولی اینطورم نیست که نه من از آماده هاش مثل telerik و و .. استفاده نکنم ..
تو بعضی کارها که زمان از دست در میره میشه این کاروو انجام داد ..چیز بدی نیست و خوشبختانه برنامه های رایگان برای ما آرزویه خیلی از افراد غیر ما هست.:لبخند:
موفق باشید..