PDA

View Full Version : باز کردن فایل در کنترل مدیا پلیر (بروز اوری لیست در باز کردن مجدد )

golestan1
یک شنبه 22 تیر 1393, 14:24 عصر
من با استفاده از کد زیر چند فایل رو در لیست پخش قرار می دم اما مشکل اینجاست که وقتی که دوباره روی دکمه باز کردن کلیک و چند فایل دیگر انتخاب کنم فایل های جدید به ادامه فایل های قدیم (لیست قدیم) اضافه میشن و فایل های قدیمی پاک نمیشن
چه کدی لازمه تا فایل های قدیمی پاک شوند و فقط فایل های جدید در لیست پخش قرار گیرند

if (openFileDialog1.ShowDialog() == DialogResult.OK)
foreach (string file in openFileDialog1.FileNames)
wmpPlayer.currentPlaylist.appendItem(wmpPlayer.new Media(file));

wmpPlayer.Ctlcontrols.play();

مهرداد صفا
یک شنبه 22 تیر 1393, 17:14 عصر
سلام.
قبل از اضافه کردن آیتمهای جدید، آیتمهای قبلی رو با استفاده از متود Clear حذف کنید.

golestan1
یک شنبه 22 تیر 1393, 20:51 عصر
سلام.
قبل از اضافه کردن آیتمهای جدید، آیتمهای قبلی رو با استفاده از متود Clear حذف کنید.

با تشکر
من با استفاده از کد زیر ایتم های قبلی رو پاک کردم یعنی کد زیر رو در ابتدای کد قبلی گذاشتم تا ابتدا پاک بشن
حالا یه سوال دیگه به محض کلیک روی دکمه باز کردن (پنجره اوپن فایل) ظاهر میشه و کد پاک کردن اجرا میشه و اهنگ در حال پخش قطع میشه
چگونه شرطی بزارم تا اگه کاربر با کلیک روی دکمه باز کردن اهنگ در حال پخش قطع نشه و هر وقت فایل جدید انتخاب شد و پنجره اوپن بسته شد اهنگ جدید پخش شود یعنی اگه کاربر در پنجره اوپن فایل اگه کنسل رو زد اهنگ قبلی همچنان در حال پخش باشد
wmpPlayer.currentPlaylist.clear();

مهرداد صفا
سه شنبه 24 تیر 1393, 12:47 عصر
سلام.
کد Clear رو بعد از نمایش Dialog بنویسید:

if( openFile.ShowDialog()==DialogResult.OK) //clear list and do other tasks

golestan1
سه شنبه 24 تیر 1393, 20:55 عصر
جواب داد :تشویق: