PDA

View Full Version : مقدار دهی به تگ img???????

nimaaamin
دوشنبه 23 تیر 1393, 23:04 عصر
سلام دوستان
من یک تگ img دارم
این تگ با توجه به یک فیلد از دیتا بیس که مقدار true و false در خودش نگه داری میکند باید تصویر متفاوتی را نمایش دهد.(این تگ در داخل گرید ویو قرار دارد)
میخوام ی دستوری که وقتی این فیلد رو میخونه اگر true بود تصویر شماره 1 و اگر false بود تصویر شماره دو رو نمایش بده
(ترجیحا این عملیات در سمت کلاینت انجام بشه و سمت سرور درگیر نباشه)

alonmahdi
سه شنبه 24 تیر 1393, 03:58 صبح
سلام دوستان
من یک تگ img دارم
این تگ با توجه به یک فیلد از دیتا بیس که مقدار true و false در خودش نگه داری میکند باید تصویر متفاوتی را نمایش دهد.(این تگ در داخل گرید ویو قرار دارد)
میخوام ی دستوری که وقتی این فیلد رو میخونه اگر true بود تصویر شماره 1 و اگر false بود تصویر شماره دو رو نمایش بده
(ترجیحا این عملیات در سمت کلاینت انجام بشه و سمت سرور درگیر نباشه)

سلام
والا اون قدری که من می دونم این کاری که شما می خوای بکنی تماما سمت سرور باید بشه چون از دیتابیش باید خونده بشه و انجام بگیره !
و اما در مورد کاری که می خوای بکنی من یک راهی اسون تر به ذهنم رسید که موقع ای که باید مقدار True یا False ذخیره بشه یک فیلید باشه برای نگهداری همین True و False که بعدا برای برنامه نویسی بهش احتیاج داری و یک فیلد هم بگذاری برای این که ادرس یک عکس رو ذخیره کنه بعد توی اون آدرس اگه True بود موقع درج اطلاعات تصویر شماره یک ذخیره بشه و اگه False تصویر شماره دو و بعد هم این طوری عکس ها رو در گرید ویو لود کنی .

موفق باشی .

nimaaamin
سه شنبه 24 تیر 1393, 08:53 صبح
مقدار دهی گرید ویو سمت سرور انجام میشه، اما من میخوام در اثنای مقدار دهی به فیلد های گرید ویو به واسطه یک شرط این true و false مشخص بشه و تصویر مورد نظر برای img انتخاب بشه.
چیزی شبیه :" '<%# Eval("user_type")%>'?'image/Favorites.png':'image/Favorites1.png'"

nimaaamin
سه شنبه 24 تیر 1393, 12:39 عصر
کسی نیست کمکم کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nimaaamin
سه شنبه 24 تیر 1393, 17:53 عصر
لطفا راهنمایی

ahmad156
سه شنبه 24 تیر 1393, 19:41 عصر
<asp:TemplateField HeaderText="عکس">
<ItemTemplate>
<asp:Image ID="yourImgId" runat="server" ImageUrl='<%# ((bool)Eval("state"))?"../Images/firstImg.jpg":"../Images/secondImg.jpg" %>' />
</ItemTemplate>
</asp:TemplateField>