PDA

View Full Version : اجرا نشدن سایت وقتی روی هاست می رود؟

alonmahdi
سه شنبه 24 تیر 1393, 01:48 صبح
با سلام

من اولین پروژه asp.net خودم رو شروع کردم . پروژه رو وقتی توی محیط vs2010 اجرا می کنم بدون هیچ مشکیی کار می کنه ولی وقتی می خوام ازش استفاده کنم با خطا های جور واجوری رو به رو شدم .

اول این که من از sqlexpress اسفاده کردم ولی وقتی می خوام از توی هاست صفحه رو لود کنم با ارور زیر روبه رو می شم .

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)

دوم این که وفتی می خوام فایلی رو آپلود کنم با ارور
access is denied رو به رو می شم .

ممنون می شم کمکم کنید پروژه رو هم باید زود تحویل بدم :ناراحت:

mohsen.nsb44
سه شنبه 24 تیر 1393, 12:24 عصر
با سلام

من اولین پروژه asp.net خودم رو شروع کردم . پروژه رو وقتی توی محیط vs2010 اجرا می کنم بدون هیچ مشکیی کار می کنه ولی وقتی می خوام ازش استفاده کنم با خطا های جور واجوری رو به رو شدم .

اول این که من از sqlexpress اسفاده کردم ولی وقتی می خوام از توی هاست صفحه رو لود کنم با ارور زیر روبه رو می شم .

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified)

دوم این که وفتی می خوام فایلی رو آپلود کنم با ارور
access is denied رو به رو می شم .

ممنون می شم کمکم کنید پروژه رو هم باید زود تحویل بدم :ناراحت:

شما باید در هاستتون یک دیتابیس بسازید نام کاربری و رمز عبور واسش تعریف کنید از دیتابیس لوکال بک اپ بگیرید و روی اون دیتابیسی که ایجاد کردین رستور کنید
برای ارور دومتون باید به پوشتون دسترسی نوشته شدن رو بدین در file manager هاست

mohsen.nsb44
سه شنبه 24 تیر 1393, 12:24 عصر
در ضمن فراموش نکنید که در وب کانفیگ هم اطلاعات مربوط به کانکشن استرینگ رو هم باید تغییر بدین