PDA

View Full Version : سوال: استفاده از چه کامپاننتی برای تایید یکجای اطلاعات

f_g1348
سه شنبه 24 تیر 1393, 07:15 صبح
سلام
دوستان من درون سایتم چندین سطح دسترسی دارم که هر کدام از سطح ها امکان اجازه کاری را دارند مثلاً سطح 1 اجازه درج اطلاعات اولیه را دارد سطح 2 می تواند اطلاعات درج شده در سطح 1 را تایید یا رد کند و سطح 3 اطلاعات تایید شده در سطح 2 را تایید یا رد می کند تا سطح 6 داستان به همین منوال پیش می رود .
برای درج اطلاعات در سطح 1 که مشکلی نیست یکسری تکس باکس و دراچ دان گذاشتم که ورود اطلاعات را دارم در سطح 2 هم از گرید استفاده کردم که آن هایی که تایید نشدن در این گرید نمایش داده شوند ( در این سطح شخص باید تک تک اطلاعات درج شده در سطح 1 را بررسی کند و بعد تایید یا رد کند )
سطح 1 و 2 در سطح یک شرکت میبپ باشد ولی از سطح 3 به سمت کشوری شدن حرکت می کند . در سطوح بعدی دیگر نیازی نیست که شخص تک تک اطلاعات را بررسی کند و می تواند یک جا مثلا اطلاعات آمده از شرکت الف را تایید نماید ( البته می تواند بطورت تکی هم این کار را انجام دهد )
حالا سوال من اینجاست که برای نمایش در سطوح 3 به بعد از چه کامپاننتی استفاده کنم که مثلاً مثل درختی باشد که اولاً تیک بخورد و ثانیاً پدر نام شهر و فرزندان اطلاعات درج شده در آن شهر باشند