PDA

View Full Version : یادگیری sql server

negar11
سه شنبه 24 تیر 1393, 14:48 عصر
سلام خسته نباشید
من دنبال یاد گیری کامل اس کیو ال هستم خودم تا حدی آشنا یی دارم ولی برای بازار کار کافی نیس میخواستم ببینم شما کسی یا منبعی یا هر چیزی که بتونه به من کمک کنه تا یاد بگیرم را میتونید به من معرفی کنید
مثلا تریگر نویسی یا استورپروسژر نویسی واز این قبیل وبه طور کلی ایجاد پروژه با اس کیو ال همراه با سی شارپ
ممنون

parvizwpf
سه شنبه 24 تیر 1393, 14:57 عصر
شما برای شروع میتونی کتاب
Apress.Beginning.SQL.Server.2008.for.Developers.Fr om.Novice.to.Professional.Jul.2008
رو بخونید بیشتر موارد sql رو گفته
اما برای کار با سی شارپ اولین کار اینه که شما سمپل ببینید تو وب. یا کتابهایی مثل
OReilly.Csharp.Database.Basics
رو بخونید
البته بگم شما باید مشحص کنید که از طریق کدوم روش میخواهید با دیتابیس برنامه نویسی کنید. ADO.NET-LINQ-Entity Framework

negar11
سه شنبه 24 تیر 1393, 15:45 عصر
شما برای شروع میتونی کتاب
Apress.Beginning.SQL.Server.2008.for.Developers.Fr om.Novice.to.Professional.Jul.2008
رو بخونید بیشتر موارد sql رو گفته
اما برای کار با سی شارپ اولین کار اینه که شما سمپل ببینید تو وب. یا کتابهایی مثل
OReilly.Csharp.Database.Basics
رو بخونید
البته بگم شما باید مشحص کنید که از طریق کدوم روش میخواهید با دیتابیس برنامه نویسی کنید. ADO.NET-LINQ-Entity Framework

برنامه نویسی اس کیو ال با دات نت رو میخوام بیشتر هم در قالب پروژه میخوام جون تا حدودی خودم آشنایی دارم

parvizwpf
سه شنبه 24 تیر 1393, 16:05 عصر
فکر نکنم کتابی باشه.(به کتاب دومی نگاهی بندازید) باید خودتون یه پروژه تعریف کنید و کار کنید. این "تا حدودی" چقدره؟ یعنی با کدوم روش کار کرده اید که بالا گفتم؟ روش رو یاد بگیرید دیگه حالا پروژه مهم نیست. میتونید با روش هر کاری کنید.

m.alinejad
چهارشنبه 25 تیر 1393, 03:46 صبح
با سلام. کتاب Beginning SQL Server 2008 for Developers: From Novice to Professional رو می تونی از لینک زیر دانلود کنی.
http://ebook-dl.com/item/beginning_sql_server_2008_for_developers_from_novi ce_to_professional_robin_dewson

کتاب Beginning ASP.NET 4.5 Databases هم هست که می تونی از لینک زیر دانلود کنی.
http://ebook-dl.com/item/beginning_asp_net_4_5_databases_sandeep_chanda