PDA

View Full Version : حرفه ای: تغییر Date در Response توسط PHP

abolfazl-z
سه شنبه 24 تیر 1393, 20:00 عصر
سلام

من هر کاری میکنم این Date را در header تغییر بدهم نمی شود.

شما راه حلی سراغ ندارید ؟

MRmoon
سه شنبه 24 تیر 1393, 20:04 عصر
درود

لطفا کدتون رو بذارید.

محمد.

abolfazl-z
سه شنبه 24 تیر 1393, 21:46 عصر
درود

لطفا کدتون رو بذارید.

محمد.

ممنون از پاسختون !

دوست عزیز من خطا نگذاشتم که کد بزارم ، راه حل میخواهم ! یعنی مثل اینکه بگویم با چی در PHP میشه یک رشته را چاپ کرد بعد یک نفر بیاد بگه کد ات را بگذار.

farzadyazdan
سه شنبه 24 تیر 1393, 22:06 عصر
ممنون از پاسختون !

دوست عزیز من خطا نگذاشتم که کد بزارم ، راه حل میخواهم ! یعنی مثل اینکه بگویم با چی در PHP میشه یک رشته را چاپ کرد بعد یک نفر بیاد بگه کد ات را بگذار.

سلام
شما هیچگونه کد و توضیحات کاملی در مورد مشکلتون قرار ندید. من که نمیدونم شما از چه خطایی حرف میزنید بنابراین چطور توقع دارین که دیگران بتونن کمکتون کنن
بصورت کامل توضیح بدین به چی احتیاج دارین و لطفا متن یا تصویری از خطایی که رخ میده هم قرار بدین

abolfazl-z
سه شنبه 24 تیر 1393, 22:20 عصر
سلام
شما هیچگونه کد و توضیحات کاملی در مورد مشکلتون قرار ندید. من که نمیدونم شما از چه خطایی حرف میزنید بنابراین چطور توقع دارین که دیگران بتونن کمکتون کنن
بصورت کامل توضیح بدین به چی احتیاج دارین و لطفا متن یا تصویری از خطایی که رخ میده هم قرار بدین

دوست عزیز شما هم گفتید خطا :|

دوست عزیز شما یک Request Header که به سرور میفرستید یک Response Header میفرسته. داخل این Header یک پارامتری به نام Date تنظیم هست که ساعت GMT را نشون میده و یک ساعت جهانی هست و حالا می خواستم محض کنجکاوی بدونم که میشه تغییر اش داد یا نه.

ولی فکر نکنم با PHP بشه و همچنین من سعی کردم با ماژول mod_headers آپاچی حذف اش کنم که نشد. در کل میدونم کار استانداردی نیست ولی هیچ کاری نشد نداره. برای همین ذهن من رو به خودش مشغول کرد.

farzadyazdan
چهارشنبه 25 تیر 1393, 01:26 صبح
دوست عزیز شما هم گفتید خطا :|

دوست عزیز شما یک Request Header که به سرور میفرستید یک Response Header میفرسته. داخل این Header یک پارامتری به نام Date تنظیم هست که ساعت GMT را نشون میده و یک ساعت جهانی هست و حالا می خواستم محض کنجکاوی بدونم که میشه تغییر اش داد یا نه.

ولی فکر نکنم با PHP بشه و همچنین من سعی کردم با ماژول mod_headers آپاچی حذف اش کنم که نشد. در کل میدونم کار استانداردی نیست ولی هیچ کاری نشد نداره. برای همین ذهن من رو به خودش مشغول کرد.

دوست عزیز شما درست، نمیدونم چرا اینجوری فکر کردم شاید بخاطر نوع بیان سوال شما بوده و درادامه هم جوابی که دوست دیگه دادن :لبخندساده:
به هر حال من هم فکر نمیکنم اینکاری که میخواهین انجام بدین روش استانداردی باشه

abolfazl-z
پنج شنبه 26 تیر 1393, 00:11 صبح
دوست عزیز شما درست، نمیدونم چرا اینجوری فکر کردم شاید بخاطر نوع بیان سوال شما بوده و درادامه هم جوابی که دوست دیگه دادن :لبخندساده:
به هر حال من هم فکر نمیکنم اینکاری که میخواهین انجام بدین روش استانداردی باشه

آره گفتم راه استانداردی نیست ولی میخواستم بدونم که میشه تغییر اش داد یا نه . فکر کنم نمیشه.

us1234
پنج شنبه 26 تیر 1393, 00:58 صبح
هدر بازگشتی را آپاچی درست میکنه
و فکر نکنم به سادگی ( و با پی اچ پی ) قابل دستکاری باشه .

abolfazl-z
پنج شنبه 26 تیر 1393, 15:29 عصر
هدر بازگشتی را آپاچی درست میکنه
و فکر نکنم به سادگی ( و با پی اچ پی ) قابل دستکاری باشه .

با خود اپاچی هم تغییر نمیکند :لبخند:

vahidqara
پنج شنبه 26 تیر 1393, 15:33 عصر
دوستان از فردا باید همه بریم علم غیب یاد بگیریم .. :لبخندساده:

abolfazl-z
پنج شنبه 26 تیر 1393, 15:49 عصر
دوستان کلا نمیشه Date را برداشت یکی از هدر های ضروری هست ولی در بعضی مواقع شدنی است.

http://www.w3.org/Protocols/rfc2616/rfc2616-sec14.html#sec14.18