PDA

View Full Version : سوال: اپند کردن رکورد از فایل دیگر

tanha50
چهارشنبه 25 تیر 1393, 00:11 صبح
با عرض سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه عزیزان

بنده اطلاعاتی رو از مدارس به کمک فایل 02 جمع آوری می کنم و می خواهم اطلاعات جمع آوری شده را در فایل 01 در یک جدول ذخیره کنم (اپند) کنم
در دکمه انتقال اطلاعات دستوری نوشتم که این کار انجام بشه اما ارور میده خواهش می کنم در صورت امکان اشکالات دستور رو چک و برطرف نمائید

از محبت و لطف همه دوستان سپاسگزارم

ariayekta
یک شنبه 29 تیر 1393, 15:34 عصر
سلام
تا اونجایی که من میدونم باید از فایل اصلی اپند رو انجام بدید شما از فایل 01 میخواستید انجام بدید برای اینکار می بایست از لینک استفاده کنید
نمونه رو ببینید امیوارم بدردتون بخوره

tanha50
دوشنبه 30 تیر 1393, 04:32 صبح
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز
دوست عزیز ariayekta از اینکه وقت گذاشته و نمونه را آماده کرده اید نهایت سپاس و امتنان را دارم .بنده هم به این نتیجه رسیدم که باید از لینک استفاده کنم در صورت آماده شدن نمونه جهت استفاده دوستان حتما در تاپیک قرار میدم

باز هم از لطف همه بزرگواران سپاسگزارم

tanha50
دوشنبه 30 تیر 1393, 21:52 عصر
با سلام مجدد خدمت همه دوستان و اساتید گرامی
ضمن آرزوی قبولی طاعات و سپاس فراوران از راهنمایی های بی دریغ و مفید دوستان فایل مربوط به انتقال اطلاعات رو آماده کردم و جهت استفاده عزیزان در تاپیک قرار می دم فقط دوستان لطف کنن اگر ایده ای دارن که بعد از انتقال اطلاعات ارتباط با فایل دوم قطع بشه جهت استفاده همه ارائه بفرمایند
از توجه و ابراز محبت همگی ممنونم

somayeh1361
سه شنبه 29 مهر 1393, 08:52 صبح
سلام دوست عزیز برنامه ارسالی شده ارور می ده ممنوم میشم برنامه روز اصلاح کنید چون نیاز مبرم بهش دارم124772

tanha50
چهارشنبه 30 مهر 1393, 18:19 عصر
با سلام
دوست عزیز من فایل رو مجدد از سایت دانلود کرده و روی چند کامپیوتر امتحان کردم مشکلی نداشت در ضمن قطع ارتباط با فایل2، بعد از انتقال اطلاعات رو هم اصلاح کردم امید وارم مفید واقع شود

somayeh1361
پنج شنبه 01 آبان 1393, 11:39 صبح
سلام دوست عزیز برنامه تونو اکسترکت کردم و جدول 01 رو بازکردم سپس برای انتقال اطلاعات از browes جدول 02 را انتخاب کردم اما بعد از زدن گزینه انتخاب همان اروری که در پست قبلی اشاره کردم را نشان میده لازم به ذکر است من این برنامه رو در دو سیستم اجرا کردم و در هر دو بار ارور بالا را می ده البته این ارور در زمانی که ما از انتخاب جدول منصرف شده و cancel را می زنیم هم مشاهده میشه ممنون میشم را هنمایی بفرمائید آیا این فایلها باید تو درایو خاصی اکسترنک بشه که حتما جواب ده؟!!!!!!!!!!!!!! یا باید رفرنس خاصی فعال بشه که ارور میده؟؟

tanha50
جمعه 02 آبان 1393, 15:03 عصر
اساتید بزرگوار دوستان گرامی
تاپیکهای مربوط به اپند کردن رکورد را مطالعه کردم، در اینترنت هم جستجو کردم ولی هیچ یک از مطالب با اینکه پربار و آموزنده بودند نیاز مرا برآورده نکردند در این تاپیک هم تا کنون نتیجه مطلوب بدست نیامده لذا استدعا دارم با کمک و همفکری مشفقانه خود مشکل فایل پیوستی را بررسی و اشکالات آن را برطرف یا بیان نمایید و اگر ایده بهتری دارید لطفا ارائه بفرمائید.
در فایل پیوستی دو جدول موجود هست . 1-اطلاعات مدارس 2-اطلاعات کارکنان که با دریافت اطلاعات از فایل های پشتیبان کامل می شوند . پس از دریافت پشتیبان اطلاعات مدارس به راحتی در جدول مربوطه اضافه می شوند ولی در جدول اطلاعات کارکنان ، هنگام دریاقت اطلاعات جدید رکوردهای قبلی موجود در جدول حذف می شوند .

tanha50
یک شنبه 04 آبان 1393, 06:08 صبح
سلام دوست عزیز برنامه تونو اکسترکت کردم و جدول 01 رو بازکردم سپس برای انتقال اطلاعات از browes جدول 02 را انتخاب کردم اما بعد از زدن گزینه انتخاب همان اروری که در پست قبلی اشاره کردم را نشان میده لازم به ذکر است من این برنامه رو در دو سیستم اجرا کردم و در هر دو بار ارور بالا را می ده البته این ارور در زمانی که ما از انتخاب جدول منصرف شده و cancel را می زنیم هم مشاهده میشه ممنون میشم را هنمایی بفرمائید آیا این فایلها باید تو درایو خاصی اکسترنک بشه که حتما جواب ده؟!!!!!!!!!!!!!! یا باید رفرنس خاصی فعال بشه که ارور میده؟؟
دوست عزیز
فکر می کنم ارور مربوط به پسورد فایل دوم هست چون من پسورد فایل دوم را حذف کردم در صورت امکان برای فایل دوم پسورد 123 بدهید و برنامه رو دو باره اجرا کنید ان شاءالله مشکل حل میشه

somayeh1361
پنج شنبه 08 آبان 1393, 12:26 عصر
سلام دوست گرامی این برنامه شما مشکلش با رمز حل نمی شه اما این برنامه رو تو اکسس 2007 اجرا کردم هیچ مشکلی ندارد اما تو 2003 ارور قبلی رو می ده به نظر شما مشکل از کجاست؟:گریه::گریه:

tanha50
جمعه 09 آبان 1393, 11:37 صبح
با سلام و تسلیت ایام سوگواری سید وسالار شهیدان حضرت ابا عبداله الحسین(ع)
دوست عزیز فایل اطلاح شد امید وارم مفید واقع شود

somayeh1361
چهارشنبه 14 آبان 1393, 13:06 عصر
سلام
متاسفانه تو 2003 همون ارور زیرو می ده
If CheckTableLinkConnection(TablesName, TempVars!Path, 123) = True Then

tanha50
شنبه 17 آبان 1393, 05:29 صبح
با سلام اگه ممکنه فایلی که خوتون ساختید آپلود کنید تا چک بشه
یا علی