PDA

View Full Version : گفتگو: نظر خواهی در رابطه با این سایت

CsharpNevisi
چهارشنبه 25 تیر 1393, 00:49 صبح
سلام ... !!!!
دوستان میشه نظرتونو راجب این سایت

dehqhani
چهارشنبه 25 تیر 1393, 06:55 صبح
زیبا بود

موفق باشی

shahlaj
چهارشنبه 25 تیر 1393, 08:23 صبح
سلام خیلی محیط کاربر پسندی داره.
خودتان طراحی کردین؟میشه کمی درباره نحوه طراحیش توضیح بدین.

okpnz1
چهارشنبه 25 تیر 1393, 08:25 صبح
از تگ های H1 و H2 H2 استفاده نشده برای همین سئو سایت 84% نشون میده
یک سوال وقتی از این ها استفاده هم میشه سئو به 97% میرسه و WEB Analyytics رو زرد نشود میده اینو کسی میدونه چطور باید رفع کرد؟
و یک پیشنهاد که فونت توضیحات خدمات ارائه شده خیلی ریز و بخاطر هاله ای که دادین کمی کمی سخت خونده میشه
موفق باشی

mohsen.nsb44
چهارشنبه 25 تیر 1393, 12:41 عصر
سلام ... !!!!
دوستان میشه نظرتونو راجب این سایت (طراحی وبسایت (http://www.wenda.ir)) بگید ؟؟؟؟
www.wenda.ir (http://www.wenda.ir)

گرافیک سایتت جالب بود چیزی که من نتونستم تو وب سایتی که جدیدا راه اندازی کردم پیاده سازی بکنم
http://www.andishe-n.ir

CsharpNevisi
چهارشنبه 25 تیر 1393, 13:53 عصر
سلام خیلی محیط کاربر پسندی داره.
خودتان طراحی کردین؟میشه کمی درباره نحوه طراحیش توضیح بدین.

سلام ... اره خودم طراحی کردم ... این سایت از نظر گرافیکو حالتای انیمشنیش چیزی نداره که من بخوام توضیح بدم ... !!!!
دارم یه پرتال مشتریان واسه همین سایت طراحی میکنم ... توشو به سبک مترو و کلا CSS3 استفاده کردم .. !!!
تو این سایت ثبت نام کنید ... پنلش که آماده شد تو همین تایپیک خبر میدم اونم ببینید .. !!!

CsharpNevisi
چهارشنبه 25 تیر 1393, 13:54 عصر
مرسی از همه کسایی که نظر دادن :قلب:

AmirRezanezhad
چهارشنبه 25 تیر 1393, 22:13 عصر
عالیه .... موفق باشی ....:تشویق::چشمک:

rezaei_y
چهارشنبه 25 تیر 1393, 22:30 عصر
خیلی عالی بود موفق باشی

سعید کشاورز
چهارشنبه 25 تیر 1393, 23:50 عصر
ضمن خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز.. معمولا میگن نظری سازندس که توش فقط تعریف و تمجید نباشه..
یه سری چیزا به ذهنم رسید.. شما از تکنیک " تک صفحه ای " بودن استفاده کردین..معمولا وب سایت هایی تک صفحه ای هستن که محتوی آنها زیاد سنگین نباشه ..الان اینجا آیتم های اضافی وجود داره..مثلا میتونی به جای اینکه این همه نمونه کار نشون بدی چندتا از بهترین کارات رو نشون بدی..
رنگ سبزی که به کار بردی به نظر من زیاد جالب نشده و یه جورایی سایت رو دلگیر کرده.
اسلایدرت خیلی زیباس اما اگه اون بکگراند سبز و سایه دوره عکس برداشته بشه زیباتر میشه
به نظرم " تعدادی از پروژه های در دست انجام" یه آیتم اضافیه که فقط حجم صفحه رو بالا میبره و هیچ کاربردی نداره..
پترن "رویدادهای اخیر" اصلا مناسب کار نیست...از این سایت واسه انتخاب پترن استفاده کن http://subtlepatterns.com/

فرم تماس با ما بسیار شیک و زیباس...خیلی خوشم اومد.افکت های بزرگنمایی که به بارکد و نقشه دادی یه چیز اضافیه...حالا درسته که با جی کوئری و css3 میشه به راحتی همچین چیزی ساخت اما قرار نیست که همه چی دارای افکت باشه..
افکت Hover دکمه های پرتال مشتریان و ... زیاد جالب نیست..اگه فقط یه back-color عوض بشه خیلی زیباتره..
-----------------------------
اینا مواردی بود که به ذهنم رسید... به نظرم شما بیشتر برنامه نویس باشین تا طراح...
اما خوشحالم که تونستین این سایت رو بالا بیارین
امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم..
البته منتظر نظرت هستم در مورد نقدم:قلب:

CsharpNevisi
پنج شنبه 26 تیر 1393, 12:01 عصر
سلام ... !!!

.الان اینجا آیتم های اضافی وجود داره..مثلا میتونی به جای اینکه این همه نمونه کار نشون بدی چندتا از بهترین کارات رو نشون بدی.
آیتم ها اضافی نیستن ... هرچی ما نمونه کار بیشتر بزرایم اعتماد سازی بیشتری میتونیم بکنیم ... ولی براش یه خوابایی دیدم ... اینجوری نمیمونه ... !!!! :لبخند:

به نظرم " تعدادی از پروژه های در دست انجام" یه آیتم اضافیه که فقط حجم صفحه رو بالا میبره و هیچ کاربردی نداره.
اینجور ایتم ها برای اینه که صفحه فاقد محتوا دیده نشه ... !!!!

رنگ سبزی که به کار بردی به نظر من زیاد جالب نشده و یه جورایی سایت رو دلگیر کرده.
اسلایدرت خیلی زیباس اما اگه اون بکگراند سبز و سایه دوره عکس برداشته بشه زیباتر میشه
پترن "رویدادهای اخیر" اصلا مناسب کار نیست
.افکت های بزرگنمایی که به بارکد و نقشه دادی یه چیز اضافیه...حالا درسته که با جی کوئری و css3 میشه به راحتی همچین چیزی ساخت اما قرار نیست که همه چی دارای افکت باشه..
افکت Hover دکمه های پرتال مشتریان و ... زیاد جالب نیست..اگه فقط یه back-color عوض بشه خیلی زیباتره.

اینام یه چیز سلیقه ایه ... ممکنه شما خوشت نیاد یکی دیگه خوشش بیاد , نمیشه قاطع گفت چون سلیقه ها متفاوته ... !!!

به نظرم شما بیشتر برنامه نویس باشین تا طراح
والا من اصلا حرفه تخصصیم برنامه نویسی ویندوزیه .... برنامه نویسی تحت وبم بیکار باشم انجام میدم ... !!!! :لبخند:
مرسی از نظرایی که دادی ... ارزشمند بودن .... !!!! :قلب:

shahram hosseini
پنج شنبه 26 تیر 1393, 13:56 عصر
من که کف کردم

shahram hosseini
پنج شنبه 26 تیر 1393, 14:03 عصر
قشنگترین قسمت سایتت ،قسمت ارتباط با ما بود.اگه لطف کنی کد این قسمت را بزاری ممنون می شم.(مثل تغییر افکت دکمه ورود مدیر، سفارش و تکست باکس مشخصات)

CsharpNevisi
پنج شنبه 26 تیر 1393, 14:12 عصر
قشنگترین قسمت سایتت ،قسمت ارتباط با ما بود.اگه لطف کنی کد این قسمت را بزاری ممنون می شم.(مثل تغییر افکت دکمه ورود مدیر، سفارش و تکست باکس مشخصات)

<div id="TamasForm">
نــــــام : <asp:TextBox class="txt" runat="server"></asp:TextBox>
<br />
ایـمـیل : <asp:TextBox class="txt" runat="server" TextMode="Email"></asp:TextBox>
<br />
موضوع : <asp:TextBox class="txt" runat="server"></asp:TextBox>
<br />
<div style="margin-top:10px; float:right;"> متن :</div><br />
<asp:TextBox class="txtTamasMatn" TextMode="MultiLine" runat="server"></asp:TextBox>
<br />
<asp:Button Style="margin-right:40px;" class="btnTamas" runat="server"/>
</div>

Style .................................................. ............................ /
#TamasForm
{
margin-top:20px;
margin-right:20px;
width:300px;
height:250px;
float:right;
}
.txt
{
font-family:'BYekan',Tahoma;
width:220px;
height:25px;
border-style:none;
background:#171717;
border-radius:10px;
color:#FFF;
transition:all 300ms ease-in-out 0s;
-moz-transition:all 300ms ease-in-out 0s;
-ms-transition:all 300ms ease-in-out 0s;
-o-transition:all 300ms ease-in-out 0s;
-webkit-transition:all 300ms ease-in-out 0s;
}
.txtTamasMatn
{
width:220px;
max-width:220px;
margin-top:-15px;
margin-right:20px;
height:100px;
max-height:100px;
background:#171717;
border-radius:10px;
color:#FFF;
}
.btnTamas
{
cursor:pointer;
border-radius:8px;
width:70px;
height:35px;
margin-right:120px;
margin-top:10px;
background:#27ae60;
font-weight:bold;
}
.txt:hover
{
background:#333;
}
.txt:focus
{
box-shadow:0px 0px 5px #00CC00;
}

.txtTamasMatn:hover
{
background:#333;
}
.txtTamasMatn:focus
{
box-shadow:0px 0px 5px #00CC00;
}
.btnTamas:hover
{
background:#999;
box-shadow:0px 0px 10px #CCCCCC;
}

ashkufaraz
پنج شنبه 26 تیر 1393, 16:32 عصر
برنامه نویسی خاصی که نداشته به جز تماس با ما که یک مشکل کوچک Validation سمت کلاینت داره یعنی مثلا وقتی کلا فرم خالی رو ارسال می کنی میره سمت سرور و بعد میگه کل فیلدها رو پر کنید که این کار باید همون سمت کلاینت انجام بشه.در زمینه گرافیکی که خوب بود آقا محسن خوش سلیقه هستی. فقط 1 سوال چه مدت برای طراحی زمان برد؟چه مدت برای پیدا کردن و تنظیم ابجکت های جی کوئری؟

okpnz1
پنج شنبه 26 تیر 1393, 20:06 عصر
بهتر نیس ادرس سایتای طراحی شده رو قرار بدین؟ بجای بزرگ نمایی تصویر مستقیم بره وارد سایت شه؟
من مزون پریا رو سرچ زدم چیزی که شما گذاشتین با سایتی که اومد خیلی فرق داره سایتای دیگرم پیدا نکردم
اگر میخواید رزومه کاری باشه واستون کاربر دوس داره بره سایت سر بزنه بعد با اعتماد کامل قرار داد رو ببنده

CsharpNevisi
پنج شنبه 26 تیر 1393, 20:06 عصر
برنامه نویسی خاصی که نداشته به جز تماس با ما که یک مشکل کوچک Validation سمت کلاینت داره یعنی مثلا وقتی کلا فرم خالی رو ارسال می کنی میره سمت سرور و بعد میگه کل فیلدها رو پر کنید که این کار باید همون سمت کلاینت انجام بشه.در زمینه گرافیکی که خوب بود آقا محسن خوش سلیقه هستی. فقط 1 سوال چه مدت برای طراحی زمان برد؟چه مدت برای پیدا کردن و تنظیم ابجکت های جی کوئری؟

ببنید کل محتوای بخش های نمونه کار و رویداد های اخیر ... هرچی ک هست دانینامیکه ... بدون استفاده از ریپیتر ... !!!!
اتفاقا برنامه نویسیه خاصیم داره ... که پرتال مشتریانی که داره اماده میشه خیلی خیلی فنی تر و گرافیکی تر از اینه ... !!!
فرم ثبت نامم که نیازی به توضیح نداره ... !!! و ولیدیشنشم ... خودم خواستم بره ب سرور و برگرده .. بعدا باهاش کار دارم .... !!!

چه مدت برای طراحی زمان برد
حدود 10 روز ... بدون پرتال مشتریان و مشاوره آنلان که در حال طراحی هستم

چه مدت برای پیدا کردن و تنظیم ابجکت های جی کوئری؟
غیر از کارهای در دست انجام همش کار خودمه و خودم طراحی کردم .. کارهای در دست انجامم بیشترش CSS3 هست و طراحیش کار سختی نیست ولی زمانبره ... نخواستم روش وقت بزارم واس همین آماده استفاده کردم!!!!

CsharpNevisi
پنج شنبه 26 تیر 1393, 20:07 عصر
بهتر نیس ادرس سایتای طراحی شده رو قرار بدین؟ بجای بزرگ نمایی تصویر مستقیم بره وارد سایت شه؟
من مزون پریا رو سرچ زدم چیزی که شما گذاشتین با سایتی که اومد خیلی فرق داره سایتای دیگرم پیدا نکردم
اگر میخواید رزومه کاری باشه واستون کاربر دوس داره بره سایت سر بزنه بعد با اعتماد کامل قرار داد رو ببنده

واسه این کارم دلیل دارم :چشمک:

http://www.mezonpariya.com/

salmah
جمعه 27 تیر 1393, 01:30 صبح
خیلی خوبه.عالی

mohamad_torabi
جمعه 27 تیر 1393, 03:50 صبح
از لحاظ جزئی زیبا کار شده ولی کلی یکسری مشکلات داره مثلا بهتره سایت هایی که تک صفحه کار شدند رنگبندی روشن داشته باشن هر قسمت یک رنگ داشته باشه ولی با هم همخوانی داشته باشن قسمت نمونه کار ها بهتره بهترین ها رو به نمایش بزارید بعد یه لینکی چیزی قرار بدین مثلا نمونه های بیشتر کلا اگر میخواید سایت با دیزاین بهتر داشته باشید و نظر سازنده برا طراحی بخواین باید تو بخش طراحی وب مطرح میکردین
موفق باشید

CsharpNevisi
جمعه 27 تیر 1393, 11:57 صبح
از لحاظ جزئی زیبا کار شده ولی کلی یکسری مشکلات داره مثلا بهتره سایت هایی که تک صفحه کار شدند رنگبندی روشن داشته باشن هر قسمت یک رنگ داشته باشه ولی با هم همخوانی داشته باشن قسمت نمونه کار ها بهتره بهترین ها رو به نمایش بزارید بعد یه لینکی چیزی قرار بدین مثلا نمونه های بیشتر کلا اگر میخواید سایت با دیزاین بهتر داشته باشید و نظر سازنده برا طراحی بخواین باید تو بخش طراحی وب مطرح میکردین
موفق باشید

اگه دقت داشته باشین بالا گفتم که نمونه کارها قراره تغییر کنه ... !!!!
رنگبندیم همینطوری انتخاب نشده ... یه فردیو موظف کرده بودیم همه جنبه ها رو در نظر بگیره بعد رنگبندیو مشخص کنه ... این ادم سه چهار روزی تحقیق کرده و این رنگارو بهترین رنگ دونسته ... !!!!

Mousavmousab
جمعه 27 تیر 1393, 16:19 عصر
به نظرم فونتش خوب نبود.
ولی طرح خوبی بود.
می شد منو را بهتر کنی.

sadegh.te
جمعه 27 تیر 1393, 17:45 عصر
رو قسمت جی کوئری خوب کار کردی. ولی برای استفاده باید یکم اصلاح بشه

در کل چیز خوبیه.

mohamad_torabi
جمعه 27 تیر 1393, 18:29 عصر
اگه دقت داشته باشین بالا گفتم که نمونه کارها قراره تغییر کنه ... !!!!
رنگبندیم همینطوری انتخاب نشده ... یه فردیو موظف کرده بودیم همه جنبه ها رو در نظر بگیره بعد رنگبندیو مشخص کنه ... این ادم سه چهار روزی تحقیق کرده و این رنگارو بهترین رنگ دونسته ... !!!!

بله بهتره میشه نمونه کارها تغییر کنه
برای رنگبندی خوبه این رنگ ها ولی تو قالب تک صفحه ای رنگ روشن باشه بهتره مخصوصا که موضوع طراحی وب هست
موفق باشید

CsharpNevisi
دوشنبه 06 مرداد 1393, 12:55 عصر
سلام .. !!!
گفته بودم هرموقع پرتال مشتریانه همین سایت آماده شه خبر میدم که بیایید و در مورد اونم نظر بدین ... !!!
آماده شده ... لطفا بیایید ثبت نام کنید و نظر بدین ... دوستانی هم که ثبت نام کردن میتونن وارد شن ... !!!

سایت اصلی : طراحی وبسایت ویندا (http://www.wenda.ir)

ورود به پرتال مشتریان :‌ پرتال (http://www.wenda.ir/Login.aspx)

alonmahdi
دوشنبه 06 مرداد 1393, 20:05 عصر
سلام .. !!!
گفته بودم هرموقع پرتال مشتریانه همین سایت آماده شه خبر میدم که بیایید و در مورد اونم نظر بدین ... !!!
آماده شده ... لطفا بیایید ثبت نام کنید و نظر بدین ... دوستانی هم که ثبت نام کردن میتونن وارد شن ... !!!

سایت اصلی : طراحی وبسایت ویندا (http://www.wenda.ir)

ورود به پرتال مشتریان :‌ پرتال (http://www.wenda.ir/Login.aspx)

من دیدم ولی بنظرم به زیبایی خود سایت نمی رسه ،پرتال چنگی به دل نزد ...:ناراحت: