PDA

View Full Version : سوال: طراحی وب در asp.net

FrankLampard
پنج شنبه 26 تیر 1393, 02:54 صبح
باسلام
دوستان عزیز من به مشکلی برخوردم و از شما راهنمایی میخواهم
من دارم سایتی طراحی میکنم ک حالت مدیریتی داره در واقع افرادی داخلش عضو میشن و مدیریت یه سری از کاراشونو سایت از اون به بعد انجام میده
در visual studio یک کلاس نوشتم ک در اون تمامی فیلد های جدول مورد نظرم رو معرفی کردم بهشون value دادم و برای همه از اشاره گر this که برای دسترسی سریع تر به فیلد هاست استفاده میکنم
اومدم یه وب پیج طراحی کردم به عنوان ثبت نام افراد در اونجا مشخصاتی مثل نام و تلفن و میل و.... رو از فرد در خواست کردم و برای هرکدوم text box قرار دادم و برای هرکدوم هم از validation استفاده کردم ک حالا بماند مهم نیست
داخل صفحه دکمه ی ثبت عضویت هست ک اونجا تمامی text box هارو به همون کلاسی ک نوشتم اتصال دادم
برنامه ک اجرا میشه هیچ مشکل و اروری نیست و هیچ خطایی وجود نداره اما زمانی ک text box هارو پر میکنم صفحه کمی لود میشه و بعد یه چیزی شبیه به ارور به من نمایش داده میشه و از اون خطی ک برای فیلد ها داخل کلاسم this تعریف کردم یه اروری میگیره ک البته کد نویسی نیست
اون ارور و اروری ک خود صفحه ی مرور گر نمایش میده اینه Index (zero based) must be greater than or equal to zero and less than the size of the argument list.

خیلی دنبالش گشتم تا بفهمم مشکل از کجاست اما متوحه نشدم
من یه دانشجوی خیلییییی تازه کارم:ناراحت:
اگه لطف کنین و راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم
parvizwpf
پنج شنبه 26 تیر 1393, 03:39 صبح
اولا کد رو بگذارید . داره میگه شما دارید به اندیسی از لیست با آیتم چند گانه اشاره میکنید که این اندیس در اون آیتمها نیست

FrankLampard
پنج شنبه 26 تیر 1393, 12:32 عصر
تشکر فراوان
همون یک جمله ای ک گفتی همه چیز دستم اومد
تشکرررررر!