PDA

View Full Version : وضعیت برنامه نویسی ویندوز استور در ایران چگونه است ؟

MFalah
جمعه 27 تیر 1393, 07:15 صبح
این روز ها، جدای از بحث انتخاب زبان و تکنولوژی، انتخاب های زیادی پیش روی یک برنامه نویس وجود داره
من نمیدونم دقیقاً باید تو چه زمینه ای فعالیت کنم و برای یادگیریش وقت بزارم، مثلاً آیا درست کردن برنامه های ویندوز 8 سودی داره؟ یعنی تو بازار ایران طرفدار داره؟؟
از طرفی تبلیغات گسترده مایکروسافت مبنی بر اینکه، نیاز شدید به برنامه نویس داره و تو موبایل و تبلت ها تعداد اپلیکیشن ها بسیار کمه، و حتی خود اوباما هم از مردم آمریکا درخواست کرد که برنامه نویسی رو یاد بگیرن ولی این ور تو ایران ما حرفی از ویندوز 8 نیست.
فقط 2 تا مقاله اونم چند سال پیش درباره WinRT نوشته شده و دیگه اصلاً روش مانور داده نمیشه، میخواستم بدونم با توجه به تحریم هایی که در ویندوز استور وجود داره، آیا این پلت فرم ارزش وقت گذاشتن داره؟
توی codeplex نگاه میکنی همه برنامه ها و Sample بیشتر برای ویندوز 8 ساخته شدن، تو Channel9 هم همش حرف برنامه های ویندوز 8.1 و ویندوز فون 8.1 و امکانات فوق العاده ای هم به update 3 ویژوال استودیو 2013 اضافه شده که به راحتی بتونی برنامه های ویندوز استور و ویندوز فون بسازی، اما چرا تو ایران ما هیچی درمورد ویندوز 8 گفته نمیشه، حتی یک کتاب جدید هم درموردش نمیبینیم ؟؟؟؟؟
خواهش میکنم اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید، کمکم کنید، پیشاپیش متشکرم