PDA

View Full Version : سفارشی کردن وب اپلیکیشن بدون تغییر هسته ی اصلی نرم افزار

resident
جمعه 27 تیر 1393, 10:22 صبح
سلام.
من یه وب اپلیکیشن دارم. میخوام در عین اینکه این نرم افزار رو به همه ی مشتریام میدم، بتونم برای هر کدوم در صورت نیاز سفارشی کنم و تغییرات مدنظرشون رو براشون اعمال کنیم.

در mvc چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

jafar01
جمعه 27 تیر 1393, 10:48 صبح
پاریشال میتونی استفاده کنی ........

resident
جمعه 27 تیر 1393, 10:50 صبح
چقدر از پارشال استفاده کنم؟
از طرفی اینطوری سورسم رو هم باید تغییر بدم. نمیخوام سورس اصلی تغییر کنه

jafar01
جمعه 27 تیر 1393, 12:01 عصر
خدا کنه مشتری باشه .............. برای هر ضاهر عوض کردن کاری نداره 15 دقه یک استایل و.... رنگ و.... قالب آماده هست پولشو میگیری یا می توانی بگی اقا این پورتال هست برای هریک ی.زر . پسورد بدی ................سایت شما پورتال هست نه سایت .... نرم افزار تحت وب کسی هم خصوصی خاست ازش هزینه بگیر بساز راستی اسمه نرمافزار چیه ؟ :کف:

resident
جمعه 27 تیر 1393, 12:11 عصر
خدا کنه مشتری باشه .............. برای هر ضاهر عوض کردن کاری نداره 15 دقه یک استایل و.... رنگ و.... قالب آماده هست پولشو میگیری یا می توانی بگی اقا این پورتال هست برای هریک ی.زر . پسورد بدی ................سایت شما پورتال هست نه سایت .... نرم افزار تحت وب کسی هم خصوصی خاست ازش هزینه بگیر بساز راستی اسمه نرمافزار چیه ؟ :کف:

آخه فقط در حد ظاهر و استایل نیست که.
این یه نرم افزاره و هر شرکتی بنا به روال کار خودش و فرمهایی که داره ممکنه درخواست اضافه کردن اونو بده. فراتر از ویو است. یعنی دیتابیس و لایه dll , dal , ui هم تغییر می کنه

jafar01
جمعه 27 تیر 1393, 12:44 عصر
پس کار میخاد ........... پس همکار میخای بیام کمک . :قلب:

resident
جمعه 27 تیر 1393, 13:00 عصر
پس کار میخاد ...........

شما راه حلی برای این مورد داری؟
همکار هم میخوام حیف که تبریز هستین...

jafar01
جمعه 27 تیر 1393, 13:49 عصر
من تهرانم عزیزم ... اصالتا تبریزی بودیم یادم رفته تغییر بدم والاه اینجور درده سر میشه یا یک پورتا باشه واسه هر یک ی.زر و پسورد بدی لاگین وارد پنلش بشه یا شخصی سازی کنی یا اینقد قوی نوشته باشی cms بتونی کنترل کنی و......