PDA

View Full Version : خطا هنگام اتصال به بانک mySql

mz6488
جمعه 27 تیر 1393, 12:30 عصر
سلام.من می خوام از طریق کانکشن استرینگ زیر به mySql تو وب سایت خودم وصل بشم ولی خطا میده

host=myWebSite;username=userName;password=pass;dat abase=myDB

Unable to connect to any of the specified MySQL hosts.

felfely
جمعه 27 تیر 1393, 14:22 عصر
سلام.
من با دیتابیس آنلاین کار نکردم ولی اینطور که مشخصه آدرسی که دیتابیس تو اون قرار داره آدرسی نیست که شما دارین وارد می کنین.
لزوما www.MySite.com آدرس درست نیست.
شاید تو یه دایرکتوری دیگه باشه یا شاید باید از آدرس آی پی استفاده کنید و ...

mz6488
جمعه 27 تیر 1393, 14:45 عصر
سلام.
من با دیتابیس آنلاین کار نکردم ولی اینطور که مشخصه آدرسی که دیتابیس تو اون قرار داره آدرسی نیست که شما دارین وارد می کنین.
لزوما www.MySite.com (http://www.MySite.com) آدرس درست نیست.
شاید تو یه دایرکتوری دیگه باشه یا شاید باید از آدرس آی پی استفاده کنید و ...
من طبق آموزش یه فیلم رفتم.همون کاری رو کردم که تو فیلم انجام داده بود

alibilgats
جمعه 27 تیر 1393, 15:16 عصر
سلام دوست عزیز.
من خودم با این کانکشن استرینگ روی mysql وب سایت تونستم وصل بشم:

SERVER=[server];DATABASE=[database name];UID=[user name];PASSWORD=[pass];pooling=false

البته تنظیمات روی سرور هم خیلی مهمه. اگه روی mysql سرور اجازه اتصال از راه دور فعال نباشه نمیتونی وصل بشی!

mz6488
جمعه 27 تیر 1393, 15:24 عصر
سلام دوست عزیز.
من خودم با این کانکشن استرینگ روی mysql وب سایت تونستم وصل بشم:

SERVER=[server];DATABASE=[database name];UID=[user name];PASSWORD=[pass];pooling=false

البته تنظیمات روی سرور هم خیلی مهمه. اگه روی mysql سرور اجازه اتصال از راه دور فعال نباشه نمیتونی وصل بشی!
رفتم تو قسمت remote و در قسمت آدرس آی پی % رو وارد کردم ولی باز خطا میده.تنظیمات دیگه ای هم می خواد؟

alibilgats
جمعه 27 تیر 1393, 22:50 عصر
شما با IP میخوای وصل بشی یا آدرس سایت؟
سرورت لینوکسه؟
توی سی شارپ از کدوم dll استفاده میکنی؟

mz6488
شنبه 28 تیر 1393, 22:48 عصر
شما با IP میخوای وصل بشی یا آدرس سایت؟
سرورت لینوکسه؟
توی سی شارپ از کدوم dll استفاده میکنی؟
می خوام با آدرس وصل بشم.سرورم لینوکسه.تو قسمت ریموت علامت % وارد کردم.باید تنظیمات دیگه هم انجام بدم؟

alibilgats
یک شنبه 29 تیر 1393, 17:49 عصر
ببین دوست عزیز.
منم مثل شما چند ماه پیش بابت همچین موردی کلی گشتم و سرچ زدم. همه کارایی هم که لازم بود انجام داده بودم ولی بازم نمیشد!
نهایتا با یکی از دوستام که تو کار سرور و تنظیمات mysql حرفه ای هستش هماهنگ کردیم و بعد از چندبار تست تونستم وصل بشم.
یعنی اون دوستم تنظیمات سرور و mysql رو برام اوکی کرد! منم مثل شما با آدرس تونستم وصل بشم. با آی پی نشد.

خلاصه کلام : شما باید روی تنظیمات mysql و سرور تمرکز کنی.
البته قبل از همه اینا روال کارو روی لوکال تست کن تا مطمن بشی ایراد از کدی که نوشتی نیست.

mz6488
یک شنبه 29 تیر 1393, 23:26 عصر
ببین دوست عزیز.
منم مثل شما چند ماه پیش بابت همچین موردی کلی گشتم و سرچ زدم. همه کارایی هم که لازم بود انجام داده بودم ولی بازم نمیشد!
نهایتا با یکی از دوستام که تو کار سرور و تنظیمات mysql حرفه ای هستش هماهنگ کردیم و بعد از چندبار تست تونستم وصل بشم.
یعنی اون دوستم تنظیمات سرور و mysql رو برام اوکی کرد! منم مثل شما با آدرس تونستم وصل بشم. با آی پی نشد.

خلاصه کلام : شما باید روی تنظیمات mysql و سرور تمرکز کنی.
البته قبل از همه اینا روال کارو روی لوکال تست کن تا مطمن بشی ایراد از کدی که نوشتی نیست.

روی لوکال هاست جواب میده.بعد به غیر از ریموت کردن باید چه تنطیمات دیگه ای انجام بدم؟