PDA

View Full Version : کمک در نوشتن برنامه QR code Scanner

sasanamiri
جمعه 27 تیر 1393, 15:48 عصر
سلام به دوستان و اساتید بزرگوار
من یه برنامه میخوام بنویسم برای یه بازی فروش(کامپیوتری) که البته مال خودم هستش که تازگی شروع به کار کردم و میخوام با این برنامه یه کار تک انجام بدم که کسی تا حالا انجامش نداده یا اگه انجامش داده باشن عده ای محدود باشن لاعقل تو شهرستان ما که هیچ کس همچین کاری رو نکرده و حتی فکر نکنم تو مرکز استان هم همچین چیزی باشه خوب زیاد سرتون رو درد نیارم برم سر اصل مطلب

من میخوام کسانی که برای خرید بازی میان بتون به راحتی تیزر بازی رو روی یه مانیتور ال سی دی 32 اینچ ببینن که این مانیتور به یه کامپیوتر که داخلش تیزر های بازی هستش وصل هست و یه وبکم هم به این کامپیوتر وصله که رو مانیتور قرار گرفته و وظیقه اسکن کد کیو آر رو روی جلد بازی ها داره

کاری که قراره این سیستم انجام بده اینه که وقتی خریدار جلد بازی رو رو به روی وبکم قرار میده کد کیو آر روی جلد بازی توسط کامپیوتر رمز نگاری بشه و تیزر مربوط به اون بازی رو نمایش بده روی مانیتور ال سی دی
اگه میشد که از روی تصویر جلد بازی فیلم تیزر پخش بشه که دیگه عالی میشد

حالا درخواستی که من از شما عزیزان دارم اینه که آیا میشه از روی عکس جلد بازی این کار روی انجام داد یعنی ماژول یا کلاسی هست برای اینکار و اگه از روی تصویر امکان پذیر نیست آیا میشه یه ماژول یا کلاس برای خواندن کد کیو آر از طریق وب کم بهم معرفی کنید
با تشکر

sasanamiri
جمعه 27 تیر 1393, 19:54 عصر
اساتید کسی نیست جواب بنده رو بده لطفا اگه میتونید کمکم کنید

hrkhrkhrk
شنبه 25 اردیبهشت 1395, 22:17 عصر
واقعا کسی نمی دونه؟