PDA

View Full Version : درآمد برنامه نویس اندروید

mehrbod7
شنبه 28 تیر 1393, 15:29 عصر
سلام
من می خواستم بدونم بازار کار برنامه نویسی اندروید چه طوره؟ آینده کاری و در آمدش چه طوریه؟
ممنون می شم دوستان راهنماییم کنید

Amin-rz
شنبه 28 تیر 1393, 15:51 عصر
سوال منم هست.
اصلا مردم برنامه ميخرن؟با اين وضع برنامه هاي رايگان كه پر هست تو سايتا!
مثلا اين برنامه هاي اس ام اس تا نسخه رايگانشون هزاران smsداره كسي مياد فولشون رو بخره؟

mrtzxxx
شنبه 28 تیر 1393, 19:03 عصر
اگه بخوای واسه شرکتی جایی کار کنی خوبه ولی اگه بخوای مستقل کار کنی دوزار هم گیرت نمیاد . اینقدر شرط و شروط واسه انتشار برنامت مایکت های ایرانی میزارن که پشیمون میشی . مگر اینکه بتونی برنامت رو تو مایکتهای جهانی منتشر کنی که اونم دردسرهای خودشه داره.

mfaridi
شنبه 28 تیر 1393, 19:44 عصر
والله حق دارن مردم که برنامه نمیخرن وقتی یه برنامه ایرانی کیفیت پایین 2000هست میرن خارجیش و با کیفیت خیلی بالا دانلود میکنن رایگان
تا یک برنامه رو خوب و بدون مشکل نکردینش بیرون ندین باید برنامهاتون امکانات بیشتر داشته باشه تا شمتری بیاد سمتش من تا حالا برنامه ایرانی جز بازار درست حسابی و بدرد بخور ندیدم

mehrbod7
شنبه 28 تیر 1393, 23:12 عصر
مرسی از راهنماییت. میدونی شرکتها چه قدر به یه برنامه نویس اندروید پول می دند؟

mehrbod7
شنبه 28 تیر 1393, 23:14 عصر
اگه بخوای واسه شرکتی جایی کار کنی خوبه ولی اگه بخوای مستقل کار کنی دوزار هم گیرت نمیاد . اینقدر شرط و شروط واسه انتشار برنامت مایکت های ایرانی میزارن که پشیمون میشی . مگر اینکه بتونی برنامت رو تو مایکتهای جهانی منتشر کنی که اونم دردسرهای خودشه داره.

مرسی از راهنماییت. میدونی شرکتها چه قدر به یه برنامه نویس اندروید پول می دند؟

mehrbod7
شنبه 28 تیر 1393, 23:22 عصر
والله حق دارن مردم که برنامه نمیخرن وقتی یه برنامه ایرانی کیفیت پایین 2000هست میرن خارجیش و با کیفیت خیلی بالا دانلود میکنن رایگان
تا یک برنامه رو خوب و بدون مشکل نکردینش بیرون ندین باید برنامهاتون امکانات بیشتر داشته باشه تا شمتری بیاد سمتش من تا حالا برنامه ایرانی جز بازار درست حسابی و بدرد بخور ندیدم
من asp.net هم دارم شروع می کنم به نظرشما کدوم بهتره؟ اندروید یا asp؟!

IamOverlord
یک شنبه 29 تیر 1393, 00:19 صبح

سلام دوست عزیز!
این چه حرفیه؟ اتفاقا همین فرهنگ مردم هست که باعث شده این افتضاح در صنعت نرم افزار به بار بیاد... مردم غلط می کنن که می رن برنامه ها و بازی های تجاری شرکت های خارجی رو مفتی می خرن... این تا حد زیادی فرصت رقابت رو از برنامه نویس های ایرانی می گیره... و وقتی انگیزه ای برای رقابت نباشه، شما انتظار چه پیشرفتی رو داری؟!
البته من نمی خوام خودم رو از خطا و اشتباه به دور بدونم... اما به عنوان کسی که به حفظ حق کپی اعتقاد داره، سعی می کنم یا Windows رو بخرم یا از Linux یا یه سیستم عامل رایگان دیگه استفاده کنم، سعی می کنم یا Microsoft Office رو پولش رو بدم یا از LibreOffice استفاده کنم... سعی می کنم یا پول App ای رو که دانلود می کنم بدم یا از ‌یه App دیگه که رایگانه استفاده کنم... بله من هم اشتباهاتی می کنم اما سعیم رو می کنم و خوب می دونم که همین اشتباهات ما مردم هست که باعث عقب موندگی خودمون شده...

mfaridi
یک شنبه 29 تیر 1393, 00:31 صبح
نمیدونم ولی هردوتا اینده خوبی دارن

abbasalim
یک شنبه 29 تیر 1393, 01:52 صبح

سلام
اگه بتونی دوتاش رو یاد بگیری (البت ه php با اندروید بهتره) خیلی خوبه میتونی برنامه های تحت نت بسازی

mehrbod7
یک شنبه 29 تیر 1393, 01:53 صبح
سلام دوست عزیز!
این چه حرفیه؟ اتفاقا همین فرهنگ مردم هست که باعث شده این افتضاح در صنعت نرم افزار به بار بیاد... مردم غلط می کنن که می رن برنامه ها و بازی های تجاری شرکت های خارجی رو مفتی می خرن... این تا حد زیادی فرصت رقابت رو از برنامه نویس های ایرانی می گیره... و وقتی انگیزه ای برای رقابت نباشه، شما انتظار چه پیشرفتی رو داری؟!
البته من نمی خوام خودم رو از خطا و اشتباه به دور بدونم... اما به عنوان کسی که به حفظ حق کپی اعتقاد داره، سعی می کنم یا Windows رو بخرم یا از Linux یا یه سیستم عامل رایگان دیگه استفاده کنم، سعی می کنم یا Microsoft Office رو پولش رو بدم یا از LibreOffice استفاده کنم... سعی می کنم یا پول App ای رو که دانلود می کنم بدم یا از ‌یه App دیگه که رایگانه استفاده کنم... بله من هم اشتباهاتی می کنم اما سعیم رو می کنم و خوب می دونم که همین اشتباهات ما مردم هست که باعث عقب موندگی خودمون شده...

حرف شما درسته .هیچکس حاضر نیست برا نرم افزار پول بده قانونی هم وجود نداره یا حداقل اجرا نمیشه وبرنامه نویس ها رو دلسرد می کنه!:ناراحت:

IamOverlord
یک شنبه 29 تیر 1393, 02:33 صبح
حرف شما درسته .هیچکس حاضر نیست برا نرم افزار پول بده قانونی هم وجود نداره یا حداقل اجرا نمیشه وبرنامه نویس ها رو دلسرد می کنه!
:ناراحت:

خوب این تقصیر خود ما هم هست که بی کار نشستیم باید یه جنبشی راه بندازیم برای اجرای قانون Copyright در ایران و به این شرایطی که باعث کم شدن قدرت رقابتمون می شه اعتراض کنیم...