PDA

View Full Version : مشکل در ایجاد صفحه علاقمندی ها

moralschool
شنبه 28 تیر 1393, 18:31 عصر
من یه لیست دارم شامل 10 موضوع
این موضوعات هر کدومش میره به یه اکتیویتی
توی هر اکتیویتی یه تصویر ستاره برای اضافه کردن به علاقمندی ها قرار دادم که میخوام اگه انتخاب شد تصویر هم تغییر کنه
یه اکتیویتی دیگه هم برای موضوعاتی که به عنوان مورد علاقه انتخاب میشن درست کردم

حالا چطور میتونم ( بدون استفاده از string ) از بین این 10 موضوع هر کدوم رو که میخوام به لیست مورد علاقه هام اضافه کنم و یا از لیست کم کنم ؟ یعنی چه کدی باید به اون دکمه ستاره بدم تا این کار صورت بگیره ؟
لطفا اگه کسی نمونه این شکلی داره لینک دانلود بزاره یا کمک کنه
ممنون

abbasalim
شنبه 28 تیر 1393, 18:55 عصر
سلام
دلیل اینکه از دیتابیس استفاده نمیکنید رو نمیدونم ولی میتونید از sharedpreferences استفاده کنید

moralschool
شنبه 28 تیر 1393, 20:55 عصر
سلام من از همین sharedpreferences استفاده کردم ولی در نحوه فراخوانی لیست اکتیویتی هایی که ستاره اونها انتخاب شده ، در لیست مورد علاقه ها رو نمیتونم انجام بدم
ولی ممنون میشم کسی از دوستان یه نمونه خیلی ساده حتی با 2 اکتیویتی بزاره که سوالات و سردرگمی ها زیاد نشه ! من خیلی روی این کار کردم ولی نتونستم به نتیحه مطلوب برسم

abbasalim
یک شنبه 29 تیر 1393, 01:54 صبح
خوب شما تعداد آیتم هاتون رو میدنید پس یه for میندازی بعد برای هر آیتم شردپرفنرس رو چک میکنی اگه اون آیتم فاو نیست اون رو حذف میکنی بعد آرای رو در لیست ویو نمایش میدی

ولی بازم میگم دیتابیس

badname
یک شنبه 29 تیر 1393, 09:05 صبح
خوب شما تعداد آیتم هاتون رو میدنید پس یه for میندازی بعد برای هر آیتم شردپرفنرس رو چک میکنی اگه اون آیتم فاو نیست اون رو حذف میکنی بعد آرای رو در لیست ویو نمایش میدی

ولی بازم میگم دیتابیس
سلام
یه سوال طبق گفته شما و اکثر مثال ها یی که دیدم از لیس ویو استفاده شده بود ، راه دیگه ای ام هست که کلا با دکمه کار کرد (یعنی یک سری دکمه رو تو favorite قرار بدی پس از اینکه یه آیتمی fav شد ) ؟

moralschool
یک شنبه 29 تیر 1393, 12:37 عصر
لطفا یکی از دوستان ( دلسوز ) یه نمونه ساده بزاره که یاد بگیریم :لبخندساده: و بشه فهمید چیه

badname
یک شنبه 29 تیر 1393, 13:01 عصر
مثال از پروژه لیست علاقه مندی ها با توضیحات کامل فقط اگه جای بحث داشت حتما مطرح کنید :لبخندساده:
لینک (http://www.kelidestan.com/keys/keys.php?key=2259)
-البته به نظرم مثال جالبی نیست ولی بد نیست یه نگاهی بهش بندازید -

moralschool
یک شنبه 29 تیر 1393, 13:28 عصر
اینو چند روز پیش مو به مو روش کار کردم و استفاده کردم و بخوبی هم جواب میده اما ...
یکی اینکه من نمیخوام از string استفاده کنم که البته این خیلی مشکل نبود
دوم اینکه مشکل بزرگ من با این نمونه این بود که برنامه من علاوه بر لیست موضوعات اصلی و لیست علاقمندی ها ، یه اکتیویتی دیگه داشت که وقتی گوشی رو تکون میدادم بصورت تصادفی وارد یکی از اون موضوعات میشد
حالا با استفاده از این کدها متاسفانه این صفحه رو وقتی تکون میدم خطا میده
البته خطا به هیچ وجه از صفحه تکون دادن نیست و بی شک از همون صفحه مثلا موضوع اول هست
حالا عجیب اینه که چرا با تکون دادن وارد موضوعات نمیشه ولی از طریق لیست وارد میشه ( خطایی که میگیره مربوط به همون اکتیویتی موضوع هست نه لیست موضوعات و نه صفحه تکون دادن )
------------------
لطفا یه نمونه ساده بزارید که مثلا یه لیست با 2 یا 3 موضوع باشه و بشه با کلیک روی هر کدوم از آیتم های لیست وارد اکتیویتی مورد نظر شد و اون اکتیویتی رو به لیست علاقمندیها اضافه و یا کم کرد اونم بدون استفاده از string
ممنون

moralschool
دوشنبه 30 تیر 1393, 11:39 صبح
کسی هست کمک کنه ؟