PDA

View Full Version : حرفه ای: فراخوانی کرون جابز با اسکریپت پی اچ پی | Managing Cron Jobs with PHP

kazemimorteza
یک شنبه 29 تیر 1393, 12:24 عصر
سلام وقتتون بخیر .
ممکنه در مورد فراخوانی کرون جابز با اسکریپت php راهنمایی کنید؟
(یک جدولی از کاربران دارم وقتی که که کاربر جدید ثبت نام میکنه می خوام به بقیه کاربران با ایمیل و اس ام اس اطلاع بدم و این موضوع، اطلاع به سایر کاربران با کرون جابز انجام بشه و در واقع وقتی کاربر جدید ثبت می شه کرون جابز را فراخوانی کنم و اون هم تابع ارسال پیام به سایر کاربران را فراخوانی کنه اگر روش بهتری هم هست راهنمایی بفرمایید )

prans.info
یک شنبه 29 تیر 1393, 12:48 عصر
کرون جاب رو فراخوانی نمی کنند و میسازند که در فواصل زمانی مشخص کار خاصی رو انجام بده
شما تابع مورد نظرت رو در بخش نهایی عضویت اجرا کن چرا لقمه رو دور سرت میگردونی و میزاری تویه دهنت

mohamadali1374
یک شنبه 29 تیر 1393, 12:48 عصر
ولی اگه می خواهید تابع مربوط به ایمیل و sms رو فراخوانی کنید چرا به محض ثبت کاربر تابع رو فراخوانی نمی کنید؟
به نظرم من که اصلا کرون جابز احتیاج نیست..
نمی دونم شاید منظورتون رو متوجه نشدم..

kazemimorteza
یک شنبه 29 تیر 1393, 13:16 عصر
ممنون که پاسخ می دید همین که می فرمایید تابع را در انتهای عضویت فراخوانی شود این تابع زمانی زیادی می برد می خوام کرون جابزی که در هاست تعریف شده را با php فراخوانی کنم .نحوه فراخوانی کرون جابز با php را نمی دونم؟

prans.info
سه شنبه 31 تیر 1393, 00:16 صبح
ممنون که پاسخ می دید همین که می فرمایید تابع را در انتهای عضویت فراخوانی شود این تابع زمانی زیادی می برد می خوام کرون جابزی که در هاست تعریف شده را با php فراخوانی کنم .نحوه فراخوانی کرون جابز با php را نمی دونم؟
برای اون بهتره شما یه جدول تویه دیتابیس داشته باشی و رخ داد ها رو توش ثبت کنی
بعد یه فایل بسازی که چک کنه رخ داد جدیدی هست یا نه و اطلاع بده و آخر سر هم رخداد رو پاپ کنه
بعد یه کرون جاب بسازی (از داخل کنترل پنل هاست) که هر یک ساعت اون فایل رو اجرا کنه تا به بقیه اطلاع بده