PDA

View Full Version : سوال: دستمزد پروژه دانشجویی

binyaft
یک شنبه 29 تیر 1393, 16:27 عصر
سلام ، جدیدا یه پروژه دانشجویی گرفتم ، ولی خب کارش چون یه کم پیچیدگی داشت و ماشا الله به سبک "ماکارونی های ایتالیایی" هم کد زده بود تا یه جاهایی ، بهش گفتم هزینه رو بعدا بهت میگم . یعنی 20-30 درصد کار رو خودش انجام داده بود ...
پروژه یه سایت بیمه هست که باس تعرفه های قیمت رو به صورت دینامیک داشته باشه و همین چیزایی که یه سایت عادی بیمه میخواد .
قرض از خلق(!) این تاپیک مشورت در مورد قیمت هست ، یعنی چون من یه دو سالی از دنیای لامپ مهتابی و شیلنگ سرم دور بودم دقیقا قیمت دستم نیست ... قیمتا مال زمانیه که نوح (ع) دنبال خشکی میگشت :D
حالا یه لطفی بکنید بگید چطوریاست .
به اندازه الکترون های دنیا تشکر!

H:Shojaei
یک شنبه 29 تیر 1393, 17:24 عصر
سلام...
فقط یه چیز به نظر من میرسه و فک کنم خیلی کمک کنه اینه که کدهای خودشو بریز دور :)
نحوه کد زدن شما با دیگران زمین تا آسمون فرق داره این که یه نفر 30 درصد کاری رو انجام بده یکی دیگه بخواد باقیشو انجام بده مطمئنا به جای 70 درصد باید 130 درصد کار انجام بده...
پس واسه یه پروژه از صفر بهش قیمت بده...
واسه این که چقدر بدی هم تا امکاناتشو نگی که کسی نمیتونه قیمت بده یه شرکت بیمه هست که فقط واسه تبلیغات یه سایت ایستا میخواد یکیم هست که حتی میخواد استخدام کارمنداش از طریق سایت انجام بشه زمین تا آسمون فرقشونه...

seyed.mehdi
یک شنبه 29 تیر 1393, 17:31 عصر
سلام ، جدیدا یه پروژه دانشجویی گرفتم ، ولی خب کارش چون یه کم پیچیدگی داشت و ماشا الله به سبک "ماکارونی های ایتالیایی" هم کد زده بود تا یه جاهایی ، بهش گفتم هزینه رو بعدا بهت میگم . یعنی 20-30 درصد کار رو خودش انجام داده بود ...
پروژه یه سایت بیمه هست که باس تعرفه های قیمت رو به صورت دینامیک داشته باشه و همین چیزایی که یه سایت عادی بیمه میخواد .
قرض از خلق(!) این تاپیک مشورت در مورد قیمت هست ، یعنی چون من یه دو سالی از دنیای لامپ مهتابی و شیلنگ سرم دور بودم دقیقا قیمت دستم نیست ... قیمتا مال زمانیه که نوح (ع) دنبال خشکی میگشت :D
حالا یه لطفی بکنید بگید چطوریاست .
به اندازه الکترون های دنیا تشکر!

دوستمون راست میگه اگه کدهای شما با هم قاطی بشه فردا که سایت هک بشه گردن شما رو میگیرن
امکانات ر اعلام کنید یا میتونید تو همین سایت های طاحی وب با مشاورشون صحبت کنید بهتون جواب میدن

binyaft
یک شنبه 29 تیر 1393, 18:05 عصر
ممنون از دوستان ...
پروژه در سطح دانشجویی هست و طبعا" هک شدنی در کار نیست .
اما خب برای امکاناتش یه سایت با
صفحه ثبت نام
صفحه لاگین
مدیریت
اضافه کردن تعرفه قیمت ها و انواع بیمه ها ( مثلا موتورگازی بیمه اش چقدر میشه ، گاری چقدر ؟ ) - دینامیک هست .
صفحه ارتباط با ما .
صفحه ای برای نمایندگی ها
ارسال مطلب و دریافت نظر و خلاصه چیزهایی که یه سایت به صورت پایه داره .