PDA

View Full Version : راه حل نجات نرم افزار با حدود 90 فرم و باگ های زیاد !

Abbas Naghdi
دوشنبه 30 تیر 1393, 22:24 عصر
با سلام بچه ها ... به نظرتون بهترین راه تست و باگ یابی چیه ؟یه نرم افزار دارم که حدودا 90 فرم داره و باگ های خیلی زیاددر واقع میخوام نجاتش بدم ... به نظرتون بهترین راه برای نجات این نرم افزار چیه ؟چه راه حل هایی به نظرتون میرسه ؟

Abbas Naghdi
دوشنبه 06 مرداد 1393, 15:59 عصر
uppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp pppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

NASA's Spaceman
دوشنبه 06 مرداد 1393, 17:29 عصر
سلام
به نظر من فقط باید تعداد فرم هات رو کم کنی
مثلا اون هایی که به هم نزدیک اند روی یه فرم باشند تعداد خط های کدنویسیت بالاتر میره ولی خیلی بهتر هست و برنامه شما با این همه فرم وقتی بخوای کدهات رو به اسمبلی تبدیل کنی به گمونم یک سال طول میکشه تا برنامت لود بشه و سعی کن اون هاییش رو که میشه با thread بنویسی که اینجوری هم سرعتت بالاتر میره ولی حتما باید تعداد فرمت هات رو کم کنی اصلا خوب نیست یه برنامه با این همه فرم
با سپاس Spaceman

mo.jalilian
سه شنبه 07 مرداد 1393, 21:51 عصر
راه حل اصولی این هستش که تست یونیت براش نوشته بشه، اما توی این شرایط فکر نمی کنم جاش و شرایطش باشه
راه حل بعدی اینه که سعی کنی اگر میشه تابع تعریف کنی و توی فرم هات از اون تابع ها استفاده کنی ،تا اینجوری 10 خط کد ور اگر 10 جا مینویسی نشه 100 خط و بعدش مشکل داشت، بخوای 10 جا رو تغییر بدی.

امیر مهرشاد
چهارشنبه 08 مرداد 1393, 22:06 عصر
اساس شی گرایی و سیاست های بوجود آمدن توابع و مخصوصا کلاسها حتی برای استفاده در پروژه های دیگه برای توسعه برنامه ها مون یادتون باشه موفق باشید:بامزه: