PDA

View Full Version : استفاده از تب یا فرم یا...

H:Shojaei
دوشنبه 30 تیر 1393, 22:47 عصر
سلام خدمت دوستان...
بنده یه نرم افزار حسابداری دارم مینویسم یه جاش گبر کردم نمیدونم چکار کنم...
تو این نرم افزار من یه تعداد خدمات به کاربر میدم که این خدمات هرکدوم چندین کار زیر مجموعشون دارن مثلا یکی اضافه کردن محصول و یکی دریافتی های نقدی از بازار هست بعد این دوتا هرکدوم چندین زیر مجموعه کار دارن مثلا واسه محصول درج محصول حذف محصول و ویرایش و .. هست و واسه دریافتی های نقدی هم درج جذف و ... باید انجام بشه...
حالا سوال من اینه که واسه گروه بندی این کارها چکار کنم مثلا به صورت تب نمایش بدم یعنی یک تب واسه خدمات و تو هر تب از اون واسه زیر خدمات هرکدوم یک تب که شامل درج جذف و ... هست؟
یا این که مثلا اول یکجا خدمات رو نمایش بدم بعد کاربر رو یکی که کلیک کرد بریم تو یه فرم دیگه و کارا انجام بشه؟
یا کلا روش دیگه ای اگه هست...
ممنون پیشاپیش...

سه شنبه 31 تیر 1393, 14:01 عصر
دوستان لطفا مرا یاری رسانید تجربه ای در این زمینه ندارم...
میخوام بدونم واسه کارایی که نرم افزار انجام میده که هرکدوم زیر شاخه هم دارن مثلا واسه محصول درج محصول ویرایش محصول و... بهتره تب های تو در تو، تو یه فرم بذارم یا واسه هرکدوم یه فرم در نظر بگیرم؟؟
ممنون

Pedram_Parsian
سه شنبه 31 تیر 1393, 14:30 عصر
دوست عزیز
از کامپوننت استفاده می کنی یا کلا مخالفی ؟

سه شنبه 31 تیر 1393, 14:39 عصر
کلا مخالفم :لبخند: خودم کد میزنم اولین پروژمه مال خودمم هست بعدا هم مورد استفاده خودمه هم میخوام یاد بگیرم هم این که کلا کد خودم باشه...

Pedram_Parsian
سه شنبه 31 تیر 1393, 14:45 عصر
کلا مخالفم :لبخند: خودم کد میزنم اولین پروژمه مال خودمم هست بعدا هم مورد استفاده خودمه هم میخوام یاد بگیرم هم این که کلا کد خودم باشه...
من هم کلا با استفاده نکردن از کامپوننت مخالفم :لبخند:

شما پس اگه یه کنترل سفارشی عالی می خوای باید بیای دست به کار بشی با WPF شروع کنی :بامزه: