PDA

View Full Version : ارور Incorrect syntax near 'value'

hsdnhd
سه شنبه 31 تیر 1393, 16:32 عصر
این کدها ارور Incorrect syntax near '12000'.
میدن مشکل ازکجاست؟

SqlConnection con = new SqlConnection("server=(local);database=Sample;Integrated Security=True");
public Form1()
{
InitializeComponent();
}
private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
textBox1.Focus();
con.Open();
}
private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
if (radioButton1.Checked)
{
SqlCommand com = new SqlCommand("insert into person(code_person,name,family,bed) values ('" + Convert.ToInt32(textBox1.Text) + "','" + textBox2.Text + "','" + textBox3.Text + "','" + Convert.ToInt32( textBox4.Text) + "'", con);
com.ExecuteNonQuery();
}
else
{
SqlCommand com = new SqlCommand("insert into person(code_person,name,family,best)values ('" + Convert.ToInt32(textBox1.Text) + "','" + textBox2.Text + "','" + textBox3.Text + "','" + Convert.ToInt32(textBox4.Text) + "'", con);
com.ExecuteNonQuery();
}

hsdnhd
سه شنبه 31 تیر 1393, 16:41 عصر
مشکل حل شد یدونه پرانتز اخر هر Sql command جا مونده بود گذاشتم مشکل حل شد
الان یه مشکل دیگه دارم
من از نرم افزارSQL server 2014نسخه enterprise استفاده میکنم چطوری میتونم این اطلاعات ذخیره شده رو ببینم ؟ممنون

erfan_urchin
سه شنبه 31 تیر 1393, 17:29 عصر
اگه منظورتون اینه که از داخل SQL ببینید اطلاعاتو ، باید سمت چپ SQL پوشه Databases رو باز کنید و دیتابیس موردنظرتون رو انتخاب کنید و پوشه Tables رو باز کنید
جدول های موجود توی دیتابیس نمایش داده میشه. روی جدول مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Edit Top 200 Rows رو کلیک کنید
موفق باشید

juza66
سه شنبه 31 تیر 1393, 17:31 عصر
تویی استارت، پوشه ویژوال استودیو رو باز کنید، یک فایل نوشته Sql server managment

اگر هم نبود یا نتونستید برنامه Sql Asistant رو نصب کنید

hsdnhd
سه شنبه 31 تیر 1393, 22:03 عصر
اگه منظورتون اینه که از داخل SQL ببینید اطلاعاتو ، باید سمت چپ SQL پوشه Databases رو باز کنید و دیتابیس موردنظرتون رو انتخاب کنید و پوشه Tables رو باز کنید
جدول های موجود توی دیتابیس نمایش داده میشه. روی جدول مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Edit Top 200 Rows رو کلیک کنید
موفق باشید

ازاونجا نگاه کردم خالی بوده وذخیره نشده ولی برنامه من داره ذخیره میکنه
امکانش هست بخاطراختلاف نسخه ای که وجودداره ویژوال استودیو 2012 نرم افزاراس کیو ال 2014 رو ساپورت نکنه؟
الان 2008 رو دارم دانلود میکنم شاید مشکل حل بشه

hsdnhd
سه شنبه 31 تیر 1393, 22:04 عصر
تویی استارت، پوشه ویژوال استودیو رو باز کنید، یک فایل نوشته Sql server managment

اگر هم نبود یا نتونستید برنامه Sql Asistant رو نصب کنید

این فایل هست باهمین فایل دیتابیسمو ساختم میخوام اطلاعات ذخیره شده در جدول ها رو ببینم ازهمین قسمت