PDA

View Full Version : کمک در مفهمومی کردن این برنامه

raha_jon
سه شنبه 31 تیر 1393, 17:46 عصر
با سلام خسته نباشید

چطوری این برنامه را بسازم شماره یک اطلاعاتشو از دیتابیس لود می کنه می خوام با کلیک بر روی هر کدام لیست ویوی دیگه ای باز بشه و وقتی برروی لیست ویوی دوم کلیک شد متون نمایش داده بشن

امید وارم تونسته باشم توضیح بدم عکس پایین

آیا 4 و 3 و 2 باید اکتیویتی باشه چون دسته ام زیاده شاید بیستا دسته داشته باشم

در واقع می خوام دسته بندی کنم

mrtzxxx
سه شنبه 31 تیر 1393, 22:15 عصر
صفحه های 0 و 1 هر کدوم یه اکتیویتی جدا میخواد صفحه 2 و 3 و 4 به یک اکتیویتی نیاز داره میتونی یه مقدار بفرستی تا تشخیص بده کدوم گزینه انتخاب شده بعد داده هات رو بر اون اساس فیلتر کنید و نمایش بدید . 5و 6و7رو نفهمیدم پاسخ به آیتم یعنی چی؟ میخواد چی کار کنه ؟؟؟

در ضمن نقاشیتون هم خیلی ضایعست. :لبخند:

slr560
سه شنبه 31 تیر 1393, 22:41 عصر
برای ۰ و ۱ دوتا اکتیویتی بزار. اکتیویتی ۱ رو نویگیشن دراور بزار و ۲ .۳ . ۴ رو با فرگمنت پیاده سازی کن
یعنی روی هر کدوم از گزینه های نویگیشن دراور کلیک شد مثلا فرگمنت ۳ باز بشه. توی فرگمنت ها هم لیست ویو بزار
حالا اگه هر گدوم از آیتم های مرحله قبل کلیک شد بره به اکتیویتی ۵ و ۶ و ۷
اینجوری به نظرم بهتره

raha_jon
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 09:17 صبح
صفحه های 0 و 1 هر کدوم یه اکتیویتی جدا میخواد صفحه 2 و 3 و 4 به یک اکتیویتی نیاز داره میتونی یه مقدار بفرستی تا تشخیص بده کدوم گزینه انتخاب شده بعد داده هات رو بر اون اساس فیلتر کنید و نمایش بدید . 5و 6و7رو نفهمیدم پاسخ به آیتم یعنی چی؟ میخواد چی کار کنه ؟؟؟

در ضمن نقاشیتون هم خیلی ضایعست. :لبخند:

در 5و6و7 متون نمایش داده میشه مثلا با کلیک بر آیتم علی اطلاعات مربوط به علی نمایش داده بشه

raha_jon
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 09:30 صبح
در دیتابیس ستونی دارم به نام activity که برای هر آیتم یکیشو تعریف کرده ام مثلا برای کامپیوتر activity1 برای دنیا activity2 و تا الی آخرکه مقدارو activity (ستون دیتابیس)میگره حالا باید مقدارو با این بفرستم در ضمن با اینتنت دیگه اره؟

shahin bahari
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 10:12 صبح
اسپلش که یه اکتیویتی هست هیچ. بقیه شکل ها هم توی یه اکتیویتی میتونه قرار بگیره. 1 تا 7 هم با فرگمنت طراحی بشه. اگر قسمت پاسخ ها همه شبیه به هم هستند میشه 5-6-7 رو هم یه اکتیویتی در نظر گرفت که با آرگومانی که دریافت میکنه محتوای خودش رو نشون بده. در کل 1 راه کلی براش وجود نداره. باید ببینید با کدوم روش راحت تر هستید.

raha_jon
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 10:53 صبح
با فرگمنت آشنایی ندارم
7-5-6 شبیه هم هستند فقط اطلاعاتی که لود می کنند متفاوتند مثلا 6 از 3 میگیره و ...
چطور با فرگمنت طراحی کنم؟

raha_jon
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 10:54 صبح
7-5-6 شبیه هم هستند مثلا 6از 3 میگیره و الا آخر
آما در مورد فرگمنت ها تاحالا کار نکرده ام چطوری رو این پیاده سازی کنم؟

slr560
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 11:26 صبح
شما برای گرفتن اطلاعات از دیتابیس باید از دستورات SQLite استفاده کنی و بریزی توی یه آرایه ای چیزی. با اینتنت نمیشه
تو نت سرچ کنید how to create fragment کلی واستون فیلمو مطلب میاره. منابع فارسی هم زیاد هست

mrtzxxx
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 13:05 عصر
در 5و6و7 متون نمایش داده میشه مثلا با کلیک بر آیتم علی اطلاعات مربوط به علی نمایش داده بشه

خب اونها هم پس میشه یه اکتیویتی. مثلا مقدار علی رو ارسال میکنی توی بانک اطلاعاتی میگرده علی رو پیدا میکنه و توی اکتیوییتی نمایش میده.