PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد استفاده از کتابخانه AntiXss

haamidd
سه شنبه 31 تیر 1393, 19:04 عصر
سلام علیکم.
ببخشید من وقتی از کتابخانه ی AntiXss استفاده میکنم (در اون قسمت هایی که از متد های این کتابخانه استفاده میکنم) زیر کد ها یه خط سبز کشیده میشه....
اونها برای چیه؟
آیا من دارم اشتباه استفاده میکنم که زیر کد ها خط میکشه؟!!!!
به تصویر نگاه کنید.....
121411

و بعدش اینکه اصلا آیا برای مقابله با XSS همین روش استفاده از کتابخانه ی AntiXss خوب هست؟ یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید؟!!
لطفا من رو راهنمایی کنید

ممنون : )

Rejnev
سه شنبه 31 تیر 1393, 20:16 عصر
آره روش خوبیه.
داره بهتون پیشنهاد و هشدار میده که این متد منسوخ شده و بجاش از کلاس Encoder.HTMLEncode استفاده کنین که توی همون فضای نام AntiXss هست.
ValidateRequest توی صفحات و وب کانفیگ رو هم true نگه دارین تا قبل از این که ASP حتی کد بالا رو اجرا کنه به کاربر خطای A potencially dangerous input... رو نشون بده...

haamidd
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 12:21 عصر
خب استفاده از Encoder.HTMLEncode که دیگه کلا به کتابخونه ی AntiXss نیاز نداره که!
اون وقت اون کتابخونه ی AntiXss یعنی بدرد نمیخوره؟!! و بدون dll میشه این کار رو راه انداخت؟!!

Rejnev
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 18:45 عصر
System.Web.Security.AntiXss.AntiXssEncoder
از این کلاس استفاده کنین. دات نت 4 هم هست.

haamidd
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 22:47 عصر
ممنون : )

لطفا شما من رو یک راهنمایی دیگه هم بکن لطفا.

اینکه در استفاده از کد AntiXssEncoder.HtmlEncode() از ما تو تا ورودی میخواد! یکی رشته ی ورودی که میدونم چیه ولی یه مقدار دیگه هم از جنس bool میخواد که نمیدونم چیه؟!!

لطفا درمورد اون هم راهنمایی کنید که در چه مواقعی باید مقدار true رو وارد کنم و در چه مواقعی باید مقدار false رو بدم؟!!

واقعا ممنون

Rejnev
جمعه 03 مرداد 1393, 13:43 عصر
مربوط به استفاده از namedEntities هست که راستش خودمم دقیق نمیدونم کجا استفاده میشه.
من هر دو تا پارامتر رو تست کردم، یک خروجی رو میدادن. شما میتونین false بدین.