PDA

View Full Version : سوال: باز کردن چند فایل متنی و PDF با کلیک بر روی دکمه

ab.ali
سه شنبه 31 تیر 1393, 23:38 عصر
با سلام، من می خوام وقتی روی دکمه ای کلیک شد یک فایل PDF مربوط به همون دکمه باز بشه قسمت if ش رو اینطوری نوشتم:

if (button3.Click) {

}

درسته؟ بعدش قسمته باز شدن فایل رو چطور باید بنویسم؟
ممنون

abbas.oveissi
سه شنبه 31 تیر 1393, 23:46 عصر
با سلام، من می خوام وقتی روی دکمه ای کلیک شد یک فایل PDF مربوط به همون دکمه باز بشه قسمت if ش رو اینطوری نوشتم:

if (button3.Click) {

}

درسته؟ بعدش قسمته باز شدن فایل رو چطور باید بنویسم؟
ممنون
دوبار روی دکمه کلیک کنید و در Event کلیک دکمه کد مربوط به باز کردن فایل PDF رو بنویسید.اینم کد باز کردن فایل PDF :

System.Diagnostics.Process.Start(@"c:\file.pdf");

ab.ali
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 01:09 صبح
دوبار روی دکمه کلیک کنید و در Event کلیک دکمه کد مربوط به باز کردن فایل PDF رو بنویسید.اینم کد باز کردن فایل PDF :

System.Diagnostics.Process.Start(@"c:\file.pdf");

ممنون ولی یک همچین اروری می ده که مربوط به دکمه هستش، این چه مشکلیه؟
Error 1 The event 'System.Windows.Forms.Control.Click' can only appear on the left hand side of += or -= C:\Users\ABZiko\documents\visual studio 2012\Projects\WindowsFormsApplication1\WindowsForm sApplication1\Form1.cs 22 25 WindowsFormsApplication1

abbas.oveissi
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 01:20 صبح
ممنون ولی یک همچین اروری می ده که مربوط به دکمه هستش، این چه مشکلیه؟
Error 1 The event 'System.Windows.Forms.Control.Click' can only appear on the left hand side of += or -= C:\Users\ABZiko\documents\visual studio 2012\Projects\WindowsFormsApplication1\WindowsForm sApplication1\Form1.cs 22 25 WindowsFormsApplication1
مشکل از اون دستور IF هست که نوشتید.مگه پاکش نکردید؟

ab.ali
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 01:23 صبح
ببخشید ، یادم رفت پاکش کنم. ببخشید دو تا سوال دیگه:
1. باید فایل pdf حتما توی قسمت فایل برنامه نویسیمون باشه یا نه؟
2. نمی شه همه فایل های pdfرو یکی کرد بعد رو هر دکمه که کلیک کردم بره توی یک صفحه از اون pdf?

abbas.oveissi
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 02:05 صبح
ببخشید ، یادم رفت پاکش کنم. ببخشید دو تا سوال دیگه:
1. باید فایل pdf حتما توی قسمت فایل برنامه نویسیمون باشه یا نه؟
2. نمی شه همه فایل های pdfرو یکی کرد بعد رو هر دکمه که کلیک کردم بره توی یک صفحه از اون pdf?
راستش سوالاتون رو متوجه نشدم:لبخند:
1- "فایل برنامه نویسی" میشه کجا؟در کل نیازی نیست فایل ها جای خاصی باشند و مهم این هست شما درست بهشون آدرس دهی کنید.مثلا من در اون خط کد از آدرس دهی مطلق استفاده کردم اما شما میتونید از آدرسی دهی نسبی هم استفاده کنید.
2- نه همیشه،بطور مثال برنامه Acrobat Reader 11 نمیذاره صفحه مشخص کنید تا دقیقا اون صفحه از PDF باز بشه.