PDA

View Full Version : سوال: مشکل در cms

mnakhaeipoor
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 10:03 صبح
سلام خدمت حضرات و اساتید انشاللا که حفظکم الله بروح القدس ...
من در حال طراحی یه cms ساده هستم تو قسمت مدیریت مطالبش که در فایل news.php قرار داره دوتا تگ div دارم با id های show و edit تگ div با id=show مطالب رو از دیتابیس میگیره و توی یه جدول نشون میده و div با id=edit شامل یه فرم برای ارسال مطلب جدید هست که توش از ویرایشگر elrte استفاده کردم میخوام وقتی صفحه برای بار اول لود میشه به طور اتوماتیک id=edit مخفی بشه و زمانی که روی دکمه ی "ایجاد پست جدید" کلیک میکنم id=show مخفی و در عوض id=edit ظاهر بشه! (همون ajax خودمون) خودم این کارو با jquery انجام دادم و جواب هم داد اما وقتی روی "ایجاد پست جدید" کلیک میکنم بعد اینکه id=show مخفی میشه و id=edit ظاهر میشه ویرایشگر elrte ناقص لود میشه!
اگه بیزحمت بگید چجوری این مشکل رو حل کنم ممنون میشم البته اگه راه دیگه ای هم برای کاری که گفتم وجود داره بگید صواب داره:لبخند:

mnakhaeipoor
جمعه 03 مرداد 1393, 07:43 صبح
دوستان در جریان باشن خیلی خوش حال میشم اگر کسی جواب بده:لبخند:

hamedarian2009
جمعه 03 مرداد 1393, 08:20 صبح
دوستان در جریان باشن خیلی خوش حال میشم اگر کسی جواب بده:لبخند:
چون سوالت هیچ ربطی به php نداره و تو بخش php سوال کردی باید بری تو بخش جاوا اسکریپت و جی کوئری سوال کنی

mnakhaeipoor
شنبه 04 مرداد 1393, 12:34 عصر
چون سوالت هیچ ربطی به php نداره و تو بخش php سوال کردی باید بری تو بخش جاوا اسکریپت و جی کوئری سوال کنی

خیلی وقته که این سوال رو توی بخش jquery مطرح کردم کسی جواب نمیده چاره ی دیگه ای ندارم به علاوه حداقل 30درصد این سوال مربوط به PHP هست لطفا اگه کسی کمک کنه ممنون میشم به خاطر همین یک سوال یه هفته شده معطلم:گریه:

mnakhaeipoor
شنبه 04 مرداد 1393, 22:11 عصر
مجدد از حضرات درخواست کمک میکنم:ناراحت:

azowghi
شنبه 04 مرداد 1393, 22:30 عصر
سلام

$(document).ready(function(){

$("#edit").hide();

});
$(document).on("click","#postbutton",function(){

$("#show").hide();
$("#edit").show();

});

azowghi
شنبه 04 مرداد 1393, 22:32 عصر
سلام

هنگامی که با آژاکس لود میکنید دیو رو یه بار باید کد جاوا اسکریپت ادیتور رو دوباره راه اندازی کنید

توی کد php یه echo بذارین که توش اسکریپت جاوا اسکریپت باشه و اون خط مربوط به راه اندازی ادیتور

mnakhaeipoor
یک شنبه 05 مرداد 1393, 01:31 صبح
سلام

هنگامی که با آژاکس لود میکنید دیو رو یه بار باید کد جاوا اسکریپت ادیتور رو دوباره راه اندازی کنید

توی کد php یه echo بذارین که توش اسکریپت جاوا اسکریپت باشه و اون خط مربوط به راه اندازی ادیتور

از اینکه وقت گذاشتید به شدت سپاسگذارم:تشویق:
فقط میشه یکم بیشتر توضیح بدید

azowghi
یک شنبه 05 مرداد 1393, 18:41 عصر
علیک سلام بدین صورت:

echo '

<script>

$(document).ready(function(){

$(".editor").eltre();

});

</script>

';