PDA

View Full Version : سیستم پاسخگویی خودکار پیامک

majid_
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 11:22 صبح
سلام دوستان
من تو برنامه نویسی اندروید تازه کار هستم و یه سوالی برام پیش اومده میخاستم اهالی فن کمکم کنند
یه برنامه نوشتم که اگه پیامکی از طرف مخاطبی به اسم علی دریافت شد یک پیامک خودکار برای مخاطب علی ارسال شده و اطلاع بده که پیامت دریافت شد
تو نوشتن برنامه که مشکلی ندارم فقط مشکل اینه که این برنامه رو باید اجرا کنی و در زمان اجرا یک پیامک برسه جواب خودکار برای علی میفرسته
میخاستم این برنامه طوری کار کنه که هر موقعی هم که پیامک رسید جواب بده نه زمانی که برنامه در حال اجراست و پیامک دریافت شده الان دقیقن نمیدونم باید از چه تکنیکی برای این کار استفاده کنم؟ اگه کسی لطف کنه نظری در این مورد بده منون میشم
پیشاپیش ممنونم از لطفتون

saeed_g21
پنج شنبه 02 مرداد 1393, 11:28 صبح
سلام دوست عزیز به انجمن برنامه نویسی Android (http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?187-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-Android) خوش آمدی

از BroadcastReceiver استفاده کن

majid_
جمعه 03 مرداد 1393, 00:46 صبح
دوست عزیز این چیزی که شما میگید برای زمانی کار میکنه که برنامه در حال اجرا باشه و یه پیام برسه
ولی من میخام برنامه به نحوی باشه که نیاز نباشه برنامه در حال اجرا باشه و پیام همون لحظه بیاد و هر پیامی بیاد باز همین جواب خودکار رو ارسال کنه
نمیدونم منظورم رو چطور بیان کنم:ناراحت:

saeed_g21
جمعه 03 مرداد 1393, 11:10 صبح
دوست عزیز این چیزی که شما میگید برای زمانی کار میکنه که برنامه در حال اجرا باشه و یه پیام برسه
ولی من میخام برنامه به نحوی باشه که نیاز نباشه برنامه در حال اجرا باشه و پیام همون لحظه بیاد و هر پیامی بیاد باز همین جواب خودکار رو ارسال کنه
نمیدونم منظورم رو چطور بیان کنم:ناراحت:

یعنی الان چیزی که نوشتی از BroadcastReciver استفاده کردی که برنامت باز باشه کار میکنه ؟
اصلا BroadcastReciver چیکارست ؟
کلا به چه دردی میخوره ؟
یه سری بزن به Google ازش بپرسی راهنمایت میکنه

کلا چیزی کی میخوای باید دست به دامن همین BroadcastReciver بشی

mostafa_shaeri_tj
جمعه 03 مرداد 1393, 13:20 عصر
من یه تاپیک زدم اما کسی جواب نداد . مشکل علامت سوال ؟؟؟؟ در پیامک های فارسی چیه؟ چطور میشه پیامک های فارسی رو دریافت کرد و نمایش داد به طوری که علامت سوال نشون نده؟

majid_
یک شنبه 05 مرداد 1393, 09:23 صبح
یعنی الان چیزی که نوشتی از BroadcastReciver استفاده کردی که برنامت باز باشه کار میکنه ؟
اصلا BroadcastReciver چیکارست ؟
کلا به چه دردی میخوره ؟
یه سری بزن به Google ازش بپرسی راهنمایت میکنه

کلا چیزی کی میخوای باید دست به دامن همین BroadcastReciver بشی

اقا دستت خوش:تشویق:
همون بود که میگفتی:قلب: