PDA

View Full Version : سوال: غیر فعال کردن input

shahedifar
یک شنبه 05 مرداد 1393, 02:32 صبح
دوستان یه سوال دارم.دوستانی که با whmcs کار کردن تو قسمت محصولات موقعی که -1 رو وارد میکنیم اون محصول غیرفعال میشه.الان من تو یه اسکریپت php میخوام از مدیریت هر موقع یک input رو به فرض -1 گذاشتم تو لیست محصولاتم غیرفعال بشه اون محصول.میشه راهنماییم کنین؟

marys_farahani
یک شنبه 05 مرداد 1393, 09:06 صبح
منظورتون اینه

<input type="submit" name="send" disabled>

shahedifar
یک شنبه 05 مرداد 1393, 11:41 صبح
منظورم این نبود.input جای خودش هست.فقط بجای اینکه اعداد صفر یا بیشتر از صفر رو وارد که میکنیم و یه محصولی فعال میشه به فرض عدد -1 رو وارد کنیم و اون محصول غیر فعال بشه.

vahidqara
یک شنبه 05 مرداد 1393, 12:29 عصر
منظورم این نبود.input جای خودش هست.فقط بجای اینکه اعداد صفر یا بیشتر از صفر رو وارد که میکنیم و یه محصولی فعال میشه به فرض عدد -1 رو وارد کنیم و اون محصول غیر فعال بشه.

بیشتر و و اضح تر لطفا:لبخندساده:

abolfazl-z
یک شنبه 05 مرداد 1393, 13:43 عصر
دوست عزیز شما فقط یک کلام میگیویید فعال کردن !

ما نه کد شما را داریم نه هدف اصلی

ما غیر فعال کردن های مجازی داریم مثلا نمیشه یک تگ دایو را غیر فعال کرد ولی میشه به روش هایی دیگر غیر فعال کرد.

shahedifar
یک شنبه 05 مرداد 1393, 21:38 عصر
بیشتر و و اضح تر لطفا:لبخندساده:
اگر با whmcs کار کرده باشین یه بخشی هست تو محصولات که عدد -1 رو داخل input ارسال میکنیم اون محصول غیر فعال میشه.نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه.

shahedifar
یک شنبه 05 مرداد 1393, 21:39 عصر
دوست عزیز شما فقط یک کلام میگیویید فعال کردن !

ما نه کد شما را داریم نه هدف اصلی

ما غیر فعال کردن های مجازی داریم مثلا نمیشه یک تگ دایو را غیر فعال کرد ولی میشه به روش هایی دیگر غیر فعال کرد.
منم میخوام همین تگ دایو با ارسال عدد -1 به دیتابیس غیر فعال بشه.

abolfazl-z
یک شنبه 05 مرداد 1393, 21:58 عصر
منم میخوام همین تگ دایو با ارسال عدد -1 به دیتابیس غیر فعال بشه.

باز اینجا چند سوال مبهم پیش میاد که آیا شما کد می خواهید یا راه حل ؟

ولی من همیشه راه حل میگم.

نگاه کنید من اصلا با سیستم شما آشنا نیستم ولی شما کلی توجه کنید و مثال من را روی کل کد در نظر بگیرید.

خوب شما اول یک مقدار -1 را با ajax و یا هر روشی به سمت سرور(سمت PHP) می فرستید و دستور غیرفعال کردن محصول را ثبت می کنید پس از این به بعد توجه داشته باشید که هر عملی از جمله ثبت سفارش و ... برای این محصول کار نکند.

و شما قبل هر عملی باید بررسی کنید که آیا این محصول فعال هست یا خیر.

از این طرف هم با طراحی html اون را به حالت غیر فعال دربیاورید بر فرض مثال یک div روی div اصلی محصول بکشید و یک opacity و یک بگراند مشکی بدهید و برفرض مثال با رفتن ماوس بر روی آن به کاربر بگوید غیر فعال می باشد.

این طرف html با خودوت دیگه حالا شاید ایده بهتری داشته باشید.

Mohammadsgh
یک شنبه 05 مرداد 1393, 21:58 عصر
درود
منظورشون اینه که فرض کنید یک تکست باکس هست اگه اون عددی که وارد میکنن مجاز نباشه button غیر فعال شه و نشه چیزی ثبت کرد
اگر اشتباه نکنم منظورشون این بود

shahedifar
یک شنبه 05 مرداد 1393, 21:59 عصر
درود
منظورشون اینه که فرض کنید یک تکست باکس هست اگه اون عددی که وارد میکنن مجاز نباشه button غیر فعال شه و نشه چیزی ثبت کرد
اگر اشتباه نکنم منظورشون این بود
کاملا درسته.البته این عدد رو من میخوام از مدیریت تعریف کنم.

shahedifar
یک شنبه 05 مرداد 1393, 22:01 عصر
باز اینجا چند سوال مبهم پیش میاد که آیا شما کد می خواهید یا راه حل ؟

ولی من همیشه راه حل میگم.

نگاه کنید من اصلا با سیستم شما آشنا نیستم ولی شما کلی توجه کنید و مثال من را روی کل کد در نظر بگیرید.

خوب شما اول یک مقدار -1 را با ajax و یا هر روشی به سمت سرور(سمت PHP) می فرستید و دستور غیرفعال کردن محصول را ثبت می کنید پس از این به بعد توجه داشته باشید که هر عملی از جمله ثبت سفارش و ... برای این محصول کار نکند.

و شما قبل هر عملی باید بررسی کنید که آیا این محصول فعال هست یا خیر.

از این طرف هم با طراحی html اون را به حالت غیر فعال دربیاورید بر فرض مثال یک div روی div اصلی محصول بکشید و یک opacity و یک بگراند مشکی بدهید و برفرض مثال با رفتن ماوس بر روی آن به کاربر بگوید غیر فعال می باشد.

این طرف html با خودوت دیگه حالا شاید ایده بهتری داشته باشید.
نمیشه کد مشابهی بدین تا من ببینم؟ممنون میشم.

Mohammadsgh
یک شنبه 05 مرداد 1393, 23:14 عصر
شما باید این پرسش رو تو تالار طراحی وب بپرسید اینجا php کارها هستن این کار شما نیاز به دونستن جی کوئری و جاوااسکریپت داره که تو تالار طراحی وب بهتر میتونن کمکتون کنن:لبخندساده:

abolfazl-z
دوشنبه 06 مرداد 1393, 10:31 صبح
شما باید این پرسش رو تو تالار طراحی وب بپرسید اینجا php کارها هستن این کار شما نیاز به دونستن جی کوئری و جاوااسکریپت داره که تو تالار طراحی وب بهتر میتونن کمکتون کنن:لبخندساده:

یعنی ما و امثال ما و .. بلد نیستیم ؟ :لبخند:

Mohammadsgh
دوشنبه 06 مرداد 1393, 11:43 صبح
اگر میتونید راهنمایی کنید:لبخندساده:
این لینک ها رو ببینید شاید بهتون کمک کنه
لینک1 (http://www.softafzar.net/thread1706.html/)
لینک2 (http://forum.iranphp.org/Thread-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-input-%D9%87%D8%A7)

abolfazl-z
دوشنبه 06 مرداد 1393, 12:01 عصر
گر میتونید راهنمایی کنید:لبخندساده:

نه دیگه من بالا عرض کردم فقط راه حل میدم ولی بعضی جاها اگر ببینم example ایی آماده داشته باشم برای دوستان آپلود می کنم :)