PDA

View Full Version : ایجاد لیست باز شو در فرم ثبت نام کاربر

sunn789
یک شنبه 05 مرداد 1393, 19:49 عصر
سلام
دوستان بیش از چند ساعته درگیر ایجاد یک لیست باز شو در زمان ثبت نام هستم یعنی زمانی کاربر ثبت نام میکند یه لیت یاز شو هم باشد تا بتوان از آن انتخاب کرد
این هم کد دو تا مودل
// You can add profile data for the user by adding more properties to your ApplicationUser class, please visit http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=317594 to learn more.
public class User : IdentityUser
{
public string FirstName { get; set; }
public string LastName { get; set; }
public string FatherName { get; set; }
public string NationalCode { get; set; }
public string IdentityCode { get; set; }
public string Phone { get; set; }
public string Mobile { get; set; }
public string Description { get; set; }

public int StockHolderId { get; set; }

public virtual StockHolder StockHolders { get; set; }
public virtual ICollection<CheckOutMember> CheckOutMembers { get; set; }
...
protected override void OnModelCreating(DbModelBuilder modelBuilder)
{
modelBuilder.Entity<StockHolder>()
.HasRequired<User>(profile => profile.ApplicationUsers);

base.OnModelCreating(modelBuilder);
}

public static ApplicationDbContext Create()
{
return new ApplicationDbContext();
}
}
}

وکد مودل دوم
public class StockHolder
{
public int ID { get; set; }
[Required]
[Display(Name = "نام")]
[MaxLength(50)]
public string Name { get; set; }
[Required]
[Display(Name = "توضیحات")]
[MaxLength(50)]
public string Description { get; set; }
public virtual User ApplicationUsers { get; set; }
}
به نظر شما مشکل مجاست؟

alireza_rashvand
دوشنبه 06 مرداد 1393, 17:53 عصر
من که متوجه نشدم دنبال چی هستید :)

sunn789
دوشنبه 06 مرداد 1393, 18:36 عصر
ببینید میتونیم فرم ثبت نام رو دستکاری کنیم و یک سری فیلدها رو بهش اضافه کنیم مثلاٌ نام و نام خانوادگی و ... حالا من میخوام به فرم ثبت نام یه dropdownlist اضافه کنم جدولی رو هم که قرار اطلاعات ازش خونده شه رو گذاشتم خیل یاز راه حل ها رو هم تست کردم کارهایی که میشه توی دو تا فرم معمولی انجام داد و بهشون یه لیست بازشو اضافه کرد رو هم انجام دادم اما اخرش هر بار یه خطا بهم داد با این فرم بالا هم سایت بالا اومد اما زمانی که نرم افزار اولین جدول ها رو ماخواد ایجاد کنه برام خطا میده البته هر بار یه تغییر میدم یه خطا خاص خودش

sunn789
دوشنبه 06 مرداد 1393, 23:34 عصر
ببینید با کد بالا همه چیز درسته فقط کاربر ادمین که میسازم خطا ورود میده نمیدونم خطاش چیه با fiddler , و tools developer کروم نگاه کردم اما چیزی دستم نیومد البته کار باهاشون رو برای خطای برگشتی از بانک اطلاعاتی چیز زیادی نمیدونم ،چه جوری میتونم در بیارم خطا رو ؟

mze666
سه شنبه 07 مرداد 1393, 09:52 صبح
محض رضای خدا یه مقدار جمله بندیتون رو درست کنید. توی این تاپیک و یه تاپیک دیگه که من دیدم اولین پاسخ به شما این بود که کاربران چیزی نفهمیدن از سوال شما. غلط املایی هم که فوق العاده زیاد دارید.

sunn789
سه شنبه 07 مرداد 1393, 11:50 صبح
چشم نظر به اینکه طبق صحبت دوستان مشکل اساسی در طریقه سوال پرسیدن اینجانب میباشد ، لذا در نظر دارم در حد امکان از تالار برنامه نویس استفاده ننمایم تا اسباب ازرده خاطری دوستا را فراهم نگردد، البته تلاش خواهم کرد کمتر باعث رنجش دوستان شوم مگر زمانی که دیگر راهی نمانده باشد که سوال را بپرسم
وقت به خیر.

hadi0x7c7
سه شنبه 07 مرداد 1393, 15:36 عصر
چشم نظر به اینکه طبق صحبت دوستان مشکل اساسی در طریقه سوال پرسیدن اینجانب میباشد ، لذا در نظر دارم در حد امکان از تالار برنامه نویس استفاده ننمایم تا اسباب ازرده خاطری دوستا را فراهم نگردد، البته تلاش خواهم کرد کمتر باعث رنجش دوستان شوم مگر زمانی که دیگر راهی نمانده باشد که سوال را بپرسم
وقت به خیر.

نه برادر اینطوری نیست! هر کی کمکی از دستش بر بیاد کوتاهی نمیکنه ولی برنامه های تحت وب، مسئله هاش ، تا برنامه رو نبینی نمیشه یه راه حل داد، اخه 100 جا به هم ربط دارن مثلا کنترلر و ویوو و ....
یه مشکل دیگه ای که هست شما سریع تایپ می کنی و یه سری کلمات جا میمونن که خوندن سوال رو خیلی سخت میکنه