PDA

View Full Version : یه کد پی اچ برای هر آی پی یک بار

goldstones
چهارشنبه 08 مرداد 1393, 21:58 عصر
سلام دوستان
من از پی اچ پی نویسان عزیز درخواست دارم یه کمک به من بکنن
من به یک کد پی اچ پی نیاز دارم که یک کد جاوا اسکریپت آیفریم رو برای هر آی پی یک بار یا به تعداد دلخواه باز کنه و در صورتی که کسی بخواد این صفحه رو باز کنه که سورسش رو برداره file not found بزنه
اگه امکان داره کمکم کنید

یه سوال دیگم دارم چه هاستی با ازرانترین قیمت میشه گرفت که بتونیم کد های پی چ پی توش بسازیم که این کدها برای آی پی های زیاد باز بشه ولی هاست سوسپند نشه ، در واقع هدف فقط اجرای زیاد کدهای پی اچ پیه نه اینکه هاست برای سایت های پرترافیک بگیریم

tux-world
چهارشنبه 08 مرداد 1393, 23:30 عصر
در مورد سوال اولتون بگم که به این آسونی نیست و کد نویسی باید بلد باشید. نمونه ای که نوشتید چی هست؟ کدش رو بزارید اینجا بررسی کنیم. ما که نمیتونیم براتون کد بنویسیم.
سوال دومتون مربوط به این قسمت نمیشه جای دیگه مطرحش کنید

goldstones
پنج شنبه 09 مرداد 1393, 00:14 صبح
در مورد سوال اولتون بگم که به این آسونی نیست و کد نویسی باید بلد باشید. نمونه ای که نوشتید چی هست؟ کدش رو بزارید اینجا بررسی کنیم. ما که نمیتونیم براتون کد بنویسیم.
سوال دومتون مربوط به این قسمت نمیشه جای دیگه مطرحش کنید

سوال منو گه با جاوا اسکریپت هم بتونید حل کنید بازم ممنون میشم
مثلاً یه کد جاوا اسکرپتی داشته باشید که تو هر مرورگری یه کوکی ثبت کنه که در 24 ساعت به هر تعدادی که من براش تعریف کنم یه آیفریم رو باز کنه این کوکی هم طوری باشه که با کلیک ایجاد نشه بلکه کد اگه لود شد رو مرورگر کوکی ثبت شه مثل کدهای پاپ آپ کلیکی فقط طوری که بدون کلیک کوکی ثبت بشه و بجای باز کردن یه ثفحه پاپ آپ یه آیفرم رو باز کنه حالا بشه مثلاً کد آیفریم رو با کد به بنر یا هر چیز دیگه هم عوض کرد فکر کنم این کد ، کد سختی نباشه

alibehroozi
پنج شنبه 09 مرداد 1393, 19:57 عصر
چیزی که میخواهید رو باید سفارش بدید بسازن