PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد ساخت برنامه کتاب

gilas1368
پنج شنبه 09 مرداد 1393, 17:00 عصر
سلام به همگی

دوستان من ی کتاب دارم و میخام اونو به ی اپلیکیشن ک بشه روی اندروید نصبش کرد تبدیل کنم
اما از اونجایی ک تا حالا برنامه ای تو این زمینه ( منظورم برنامه کتابه) ننوشتم و توی این زیمنه بی تجربه ام
میخام ازتون راهنمایی و کمک بخام تا بهم بگید ک برای ساخت ی اپلیکیشن کتاب خوب باید چ کاری انجام داد؟
برنامه باید چ ویژگی هایی داشته باشه؟
برای هر صفحه ی اکتیویتی جدا باید گذاشت؟ (اگ کتاب 50 صفحه بود باید 50 اکتیویتی داشت ینی؟:متعجب:)
از نظر گرافیکی برنامه باید چطوری باشه؟

ممنون میشم اگ هرکی از دوستان و اساتید تجربه ای داره بیاد و راهنمائیم کنه

abbasalim
پنج شنبه 09 مرداد 1393, 18:24 عصر
سلام
نه باید از دیتابیس استفاده کرد و مطالب رو داخلش قرار داد و یه اکتیویتی درست میکنید و بسته به صفحه کتاب که کاربر صفحه چند هست متنش رو از دیتابیس خونده و نمایش میدید

gilas1368
پنج شنبه 09 مرداد 1393, 19:03 عصر
سلام
نه باید از دیتابیس استفاده کرد و مطالب رو داخلش قرار داد و یه اکتیویتی درست میکنید و بسته به صفحه کتاب که کاربر صفحه چند هست متنش رو از دیتابیس خونده و نمایش میدید

ميشه بيشتر توضيح بديد
يني خودم بيام کتاب رو داخل ديتابيس صفحه بندي کنم؟
براي حرکت بين صفحه ها از چي استفاده کنم بهتر و قشنگتره؟

abbasalim
پنج شنبه 09 مرداد 1393, 23:13 عصر
خوب من نمیدونم در چه سطحی هستید فقط رشته رو دادم دستتون
چندکار میشه کرد اگه صفحه بندی مهم نیست فهرست بندی کنی بر اساس موضوعات و هر موضوعی رو داخل یک سطر قرار بدید
بعد بسته به اینکه کاربر برروی کدوم موضوع کلیک میکنه متن موردنظرش رو نمایش بدید در صفحه دوم
صفحه دوم یه دون تکست ویو هست که با توجه به موضوع انتخابی مطلب رو از دیتابیس گرفته و نمایش میده

hamyd3000
یک شنبه 12 مرداد 1393, 20:07 عصر
سلام منم دقیقا مشکل شما رو داشتم اما با دیدن آموزش های سایت اسفندونه مشکلم حل شد و حتی یک برنامه برای انتشار در به بازار دادم که الان در حال بررسیه ، آموزش ساخت کتاب اندرویدی سایت اسفندونه یا سایت irprogram رو ببین

seyed.mehdi
دوشنبه 13 مرداد 1393, 06:06 صبح
یه سر به اموزش های سایت دانشجو یار بزن و تو قسمت برنامه نویسی اندروید فیلم های قسمت های 7 تا 8 رو ببین