PDA

View Full Version : مشکل در formsauthentication

nazaninam
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 17:55 عصر
سلام من توی همه صفحات سایتم یک بخش برای ورود به سایت گذاشتم وقتی کاربر authentiace میشه از متد formsauthentiaction.redirectfromloginpage.... استفاده کردم تا کاربر شناسایی شه ولی مشکل اینه که هر دفعه کاربر به صفحه اصلی بر میگرده
چیکار کنم که همون صفحه refresh شه و کاربر لوگین شه.. مثل همین سایت...

Ehsan Rafsanjani
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 18:46 عصر
بعد از اینکه کاربر شناسایی شد در همان روال از این کد استفاده کنید

Dim strRedirect As String

strRedirect = Request("ReturnURL")

If strRedirect <> "" Then
Response.Redirect(strRedirect, True)
Else
strRedirect = "default.aspx"
Response.Redirect(strRedirect, True)
End If

nazaninam
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 18:55 عصر
من مشکلم redirect کردن نیست
میخوام تو همون صفحه شناسایی شه.. مشکلم اینه که نمیخوام با متد formsauthentiaction.redirectfromloginpage شناسایی شه متدی میخوام که همونجا کاربر رو به دات نت بشناسونه نه اینکه redirect بشه
با کاری که شما کردین اگه من user.identity.isauthenticate رو بگیرم مسلما مقدار false رو بهم میده چون کاربر authenticate نشده

Ehsan Rafsanjani
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 20:04 عصر
به هر حال باید اطلاعات فرم یه جوری به سرور فرستاده بشه و نتیجه به صفحه برگشت داده بشه
ولی اگه نمی خوای از این روش استفاده کنی می تونی با استفاده از ساخت یک کوکی مشکلتو حل کنی و تو هر صفحه یا همون صفحه ای که کاربر هست ابتدا اونو چک کنی بعد هم .............
کاری که همین سایت انجام می ده!

manager
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 20:05 عصر
از FormsAuthentication.RedirectFromLoginPage استفاده کنید.... شما می تونید خودتون چک کنید اگر کاربر FormsAuthentication.Authenticate بود سپس از طریق متد فوق به هر صفحه ای که خواستید Redirect می شه با این تفاوت که شناخته شده و Valid هست..می تونید مجددا به همون صفحه Redirect کنید که همون چیزی می شه که خواسته بودید.

nazaninam
شنبه 30 اردیبهشت 1385, 21:09 عصر
ok دوزاری افتاد :D
ولی عجیبه مگه میشه تابعی نباشه که همون آن کاربر رو authenticate کنه...؟

manager
یک شنبه 31 اردیبهشت 1385, 18:23 عصر
متاسفانه من هم یه همچین مشکلی داشتم !!!!!! احتمالا باید کلاس FormsAuthenticated رو باید دوباره نویسی کنیم (اگر مهر و موم نباشه که اگر بود باید بریم سراغ یه راه دیگه چون من وقت نداشتم تست کنم.)

nazaninam
یک شنبه 31 اردیبهشت 1385, 18:55 عصر
توی دات نت 2 این مشکل با LOGIN BOX یه جورایی حل شده ولی هنوزم من موندم که چی کار کنم